FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápasy

Zápas Typ Skóre Kategorie Datum
Baník Vamberk vs. SPARTAK Přátelské utkání 2:2 mladší DOROST 16.07.2020 00:00
FK Náchod B vs. SPARTAK Přátelské utkání 2:8 A tým 18.07.2020 00:00
SPARTAK vs. FC Hradec Králové B Přátelské utkání 1:5 A tým 25.07.2020 00:00
SPARTAK vs. SK Přepychy Přátelské utkání 7:4 B tým 26.07.2020 00:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Přátelské utkání 1:8 A tým 29.07.2020 00:00
SPARTAK vs. MFK Chrudim B Přátelské utkání 3:2 A tým 01.08.2020 00:00
TJ Sokol Lukavice vs. SPARTAK Pohárové utkání 1:3 B tým 09.08.2020 00:00
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. Mistrovské utkání 1:3 A tým 16.08.2020 00:00
SPARTAK vs. AFK Častolovice Mistrovské utkání 6:1 mladší DOROST 16.08.2020 00:00
SPARTAK vs. SK Dobruška B Mistrovské utkání 6:1 B tým 16.08.2020 00:00
FC Olympia Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 10:1 A tým 22.08.2020 00:00
AFK Častolovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:1 B tým 22.08.2020 00:00
SPARTAK vs. MFK Chrudim Mistrovské utkání 4:1 mladší DOROST 23.08.2020 00:00
Velké Poříčí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:5 mladší DOROST 26.08.2020 00:00
TJ Velešov Doudleby n. Orl. vs. SPARTAK Pohárové utkání 3:3 B tým 26.08.2020 00:00
SPARTAK vs. TJ Červený Kostelec Mistrovské utkání 5:0 mladší DOROST 29.08.2020 00:00
SPARTAK vs. TJ Červený Kostelec Mistrovské utkání 6:1 A tým 30.08.2020 00:00
SPARTAK vs. 1.FC Rokytnice Mistrovské utkání 5:2 B tým 30.08.2020 00:00
Slavia Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:1 A tým 06.09.2020 00:00
MFK Nové Město n. Met. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:12 mladší DOROST 06.09.2020 00:00
SPARTAK vs. SK Petrovice Mistrovské utkání 4:0 B tým 06.09.2020 00:00
Křovice vs. SPARTAK Pohárové utkání 0:3 B tým 09.09.2020 00:00
SPARTAK vs. SK Vysoké Mýto Mistrovské utkání 2:1 mladší DOROST 12.09.2020 00:00
SPARTAK vs. FK Libčany Mistrovské utkání 1:2 A tým 13.09.2020 00:00
SPARTAK vs. TJ Velešov Doudleby n. Orl. Mistrovské utkání 2:2 B tým 13.09.2020 00:00
Hořice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:2 A tým 20.09.2020 00:00
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:6 mladší DOROST 20.09.2020 00:00
TJ Lokomotiva Borohrádek vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:3 B tým 20.09.2020 00:00
SPARTAK vs. Velké Poříčí Mistrovské utkání mladší DOROST 26.09.2020 00:00
SPARTAK vs. RMSK Cidlina Nový Bydžov Mistrovské utkání 1:5 A tým 27.09.2020 00:00
FK Kostelec n. Orl. B vs. SPARTAK Pohárové utkání 3:0 B tým 28.09.2020 00:00
FK Vysoká nad Labem vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:0 A tým 03.10.2020 00:00
AFK Častolovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:7 mladší DOROST 03.10.2020 00:00
TJ Sokol Javornice B vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:2 B tým 04.10.2020 00:00
SPARTAK vs. Spartak Police nad Metují Mistrovské utkání 0:2 A tým 11.10.2020 00:00
MFK Chrudim vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:3 mladší DOROST 11.10.2020 00:00
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. B Mistrovské utkání 5:1 B tým 11.10.2020 00:00
SK Jičín vs. SPARTAK Mistrovské utkání A tým 17.10.2020 00:00
TJ Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání mladší DOROST 17.10.2020 00:00
Sokol Žďár vs. SPARTAK Mistrovské utkání B tým 17.10.2020 00:00
TJ Sokol Třebeš vs. SPARTAK Mistrovské utkání A tým 24.10.2020 00:00
SPARTAK vs. MFK Nové Město n. Met. Mistrovské utkání mladší DOROST 24.10.2020 00:00
Sokol Zdelov vs. SPARTAK Mistrovské utkání B tým 24.10.2020 00:00
SPARTAK vs. TJ Sokol Černíkovice Mistrovské utkání B tým 28.10.2020 00:00
SPARTAK vs. FK Chlumec nad Cidlinou B Mistrovské utkání A tým 01.11.2020 00:00
SPARTAK vs. TJ Sokol Lukavice Mistrovské utkání B tým 01.11.2020 00:00
FK Černilov vs. SPARTAK Mistrovské utkání A tým 07.11.2020 00:00
FK Deštné vs. SPARTAK Mistrovské utkání B tým 07.11.2020 00:00
SPARTAK vs. FC Vrchlabí Mistrovské utkání A tým 15.11.2020 00:00
SPARTAK vs. AFK Častolovice Mistrovské utkání B tým 15.11.2020 00:00
SK Dobruška vs. SPARTAK Mistrovské utkání A tým 21.11.2020 00:00
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙