FK Jaroměř 2:2 (0:1) SPARTAK U19

Branky RK: 40. a 57. Filip

TJ Sokol Malšova Lhota 4:3 (3:0) SPARTAK U17

Branky RK: 71. Hegedüs, 82 Flekr, 86. Flekr

Do zápasu jsme vstupovali jako papírový favorit, ale v realitě jsme do zápasu spíše vstoupili jako hadrový panáčci. Po celý 1. poločas mi přišlo, že trénuji úplně jiné mužstvo. Bylo to absolutně bez šťávy a vůbec, ale vůbec se klukům nechtělo. Domácí byli v 1. poločase lepším týmem a zaslouženě vyhráli tuto část 3:0.

O poločasové přestávce jsem musel trochu zvýšit hlas, něco jsme si k tomu řekli a do 2. poločasu nastoupil úplně jiný tým. Celý 2. poločas jsme domácí přehrávali, ale dlouho jsme se nedokázali prosadit a když domácí v 68. minutě z prvního výpadu k naší brance ve 2. poločase zvýšili šťastnou branku na 4:0, tak se zdálo, že je hotovo. V 71. minutě ale naší střeleckou nemohoucnost protrhl Pepa Hegedus, když dorazil střelu z vápna a snížil tak na 4:1. V 82. minutě se krásnou brankou uvedl Sam Flekr, když 35 metrů nasměroval míč přímo do šibenice (4:2). V 86. minutě zahrával Sam Flekr trestný kop z hranice cca 25 metrů a když se mu povedlo vymést i druhou šibenici domácí branky, tak to rázem bylo jen o 1 branku (4:3). Měli jsme ještě nějakých 5 minut na vyrovnání, 2 příležitosti jsme si dokázali vytvořit, ale špatně jsme je vyřešili a tak už jsme se tíženého vyrovnání nedočkali.

My jsme se v tomto utkání porazili v prvním poločase a nutno podotknout, že nás vlastně porazil jeden jediný hráč domácích, který nám vstřelil všechny 4 branky. I přes velmi špatný 1. poločas jsme nakonec mohli bodovat a nebýt v 1. poločase velmi přísné penalty pro domácí a smolného gólu ve 2. poločase na 4:0, tak bychom snad i vyhráli.

Konec konců jsem rád, že se kluci v poločase oklepali a ve 2. poločase ukázali, že hrát fotbal umějí. Hned se na to dalo koukat, rozehrávali jsme si naše akce od vlastního vápna a bylo vidět, že s tím kluci chtějí něco udělat. Byl to zase zápas, který klukům ukázal to, že stačí jen chtít hrát, běhat a bojovat a hned jsme byli o 2. třídy lepší, než v 1. poločase. Nedá se nic dělat, snad zabereme v dalším zápase a urveme zase nějaké ty body.

Čeká nás poslední domácí zápas jarní části soutěže na hřišti v Doudlebách a to sice v neděli 2.6. od 13:00 hodin, kdy k nám přijede spojený tým FC Nový Hradec Králové / FK Vysoká nad Labem. Přijďte fandit !

SK Jičín 1:3 (0:1)  SPARTAK U15

Branky RK: 12. Švec, 47. vlastní, 55. Švec

Zápas s lídrem tabulky nám jasně zakázal, že fotbal nemá logiku. Utkání, ve kterém jsme nebyli lepším týmem, kde jsme dlouho odolávali tlaku soupeře, ale také zápas, kde se ukázal charakter týmu. Otevřeli jsme skóre po brejkové situaci kdy se na jejím konci nemýlil Šimon Švec. Bohužel nám vůbec nefungoval střed hřiště, a tak jsme byli neustále pod tlakem Jičína. Díky, v první půli chytajícímu, Aulichovi, který zlikvidoval snad 5 loženek jsme šli do kabin za stavu 1:0! Do druhé půle jsme vstoupili lépe. Po skvělé zahrané standartní situaci jsme donutili soupeře k vlastnímu gólu.

V52. minutě jsme už inkasovali po propadnutí na polovině hřiště a brejku Jičína. Zdálo se, že Jičín branka nakopne a ve druhé půli otočí zápas. To odmítl Šimon Švec v 55. minutě, kdy vstřelil branku na 3:1! Poslední minuty zápasu pro nás byli těžké, kluci se rvali o tři body jako tým a za to jsem na ně ohromně pyšný.

SPARTAK U13 1:4 FK Jaroměř

SPARTAK U13 1:0 DOBRUŠKA / OPOČNO

SPARTAK U13 4:0 Spartak Police n. M.

SPARTAK U13 2:2 Spartak Police n. M.

---

SPARTAK U11 2:9 MFK Nové Město n. M.

SPARTAK U11 15:10 Slavoj Předměřice n. L.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024