REPORTY: Zápasy mládeže KVĚTEN III

19.05.2024 0:00:00

SPARTAK U17 2:2 (2:2) Chlumec n. C. „B“

Branky RK: 20. Wojs, 29. Sedláček

No, derby to bylo opravdu se vším všudy. K vidění byl velmi útočný a ofenzivní fotbal, spousta chyb v obranách obou týmů a tím pádem spousta šancí na obou stranách hřiště. O motivaci měli oba týmy postaráno, což bylo na hřišti vidět. Nutno podotknout, že tomu nahrával i velmi těžký a podmáčený terén, ale některé souboje / zákroky byly za hranou fair play a i když nerad, tak asi nařknu hostující družstvo, ale 2 zákroky z jejich řad opravdu do fotbalu nepatří.

My jsme inkasovali brnaku na 0:1 asi po 10 vteřinách hry hned z rozehrávky po chybě našeho stopera. Následně se hra přelévala ze strany na stranu. Vyrovnání na 1:1 jsme se dočkali ve 20. minutě, kdy brankář Filip Školník poslal svým výkopem do samostatného úniku Kubu Wójse a ten zkušeně po zemi uklidil míč do sítě. Bohužel již ve 25. minutě jsme po další velké chybě v obraně inkasovali branku na 1:2 z odraženého míče. Ovšem ve 29. minutě již bylo vyrovnáno, když se střelou z trestného kopu prosadil Sedláček (trestný kop z hranice cca 35 metrů). Do konce poločasu byla na každé straně ještě jedna velká šance, ale tam se předvedli brankáři a tak se šlo do kabin za stavu 2:2.

V kabině jsme museli trochu zkrotit emoce a něco si říci k tomu, jak ve 2. poločase hrát, protože hosté hráli od 43. minuty bez vyloučeného hráče.

Hosté sice hráli celý 2. poločas v 10 hráčích, ale hra byla vyrovnaná a na vyložené šance to bylo nějakých 4:4. My jsme měli zápas rozhodnout v prvních 20 minutách 2. poločasu, tam to byly chvíle, kdy jsme byli malinko lepší a měli jsme 3 velké šance ke skórování, ale bohužel jsme se neprosadili. Pak měli 2 velké šance hosté, jedna skončila i gólem, ale zakončující hráč stál v ofsajdové pozici a tak se pokračovalo se skórem 2:2. Poslední šanci jsme měli my a to sice v 93. minutě, kdy Jindra Kačírek zahrával trestný kop z hranice 20 metrů, zvolil obstřel zdi i gólmana a bohužel míč jen těsně proplachtil kolem tyčky.

Byl to velmi těžký zápas pro oba týmy, ale z naší strany v tom zase konečně byla bojovnost, nasazení a i některé akce byli koukatelné, co se týče fotbalovosti. Mrzí mě, že byl zápas od konce 1. poločasu ve velkých, až přehnaných emocích. Každopádně si myslím, že klukům tento zápas hodně dal a zase budou v příštích zápasech o něco chytřejší.

SPARTAK U15 2:3 (2:0) FC Vrchlabí

Branky RK: 32. Švec, 40. Švec (p)

Náročné a na pohled hezké utkání. Dobře jsme vstoupili do zápasu. Měli více ze hry. Dobře se nám dařilo soupeře zatlačit do vápna a vytvářet závary před brankou. Odměnou nám byla úvodní branka. Následoval faul v pokutovém území a z penalty navýšení na 2:0.

Bohužel vstup do druhé půle byl z naší strany tristní a dá se říct, že nám prohrál zápas. Nezachytili jsme 3 náběhy z levé strany a soupeř trestal. To že jsme opět převzali otěže zápasu a soupeře nepouštěli do kombinace bylo dnes málo.

Hráli jsme 70 z 80 minut a nestačilo to. Celkově to bylo z naší strany nadstandartní utkání za které jsem dnes chválil. Zápas se prostě musel líbit.

SPARTAK 0:1 TJ Dobruška / Opočno

SPARTAK U13 0:1 SK Týniště n. O.

SPARTAK U13 4:1SK Sparta Úpice

---

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024