Bleskovou branku Veselého jsme ve vítězství neproměnili

13.05.2024 9:52:33

Sestava RK:

Šebesta Jan | Lukášek Jakub (84.Koráb Josef), Vacek Štěpán, Kábrt Jan (C), Kocman Jakub, Červinka Martin (75.Paleček Zdeněk), Nosek Jakub, Rücker Miroslav, Široký Filip, Veselý Dominik, Zajíček Roman (46.Šťovíček Jiří), | Paleček Zdeněk, Markovič Tomáš, Šťovíček Jiří, Koráb Josef, Matoušek Michal

Pavel Potužník, trenér (domácí):

Začátek jako ze špatného snu, v 1.minutě prohráváme 1:0. Po 10 minutách jsme se oklepali, a dokázali hosty zmáčknout. Centry létaly zleva zprava, ale bez efektu. Po faulu v pokutovém území se nám podařilo vyrovnat. Ve 2.půli se už hrálo převážně jen na hostující branku. Měli jsme tři 100% šance, ale nevyužili je. Nakonec se nám podařilo vstřelit po hezkém individuálním uvolnění Pavlíčka vítěznou branku. S naším výkonem jsem dnes spokojen nebyl. Ale okresní derby jsme vyhráli, a to se počítá.

Miroslav Rücker, trenér (hosté):

Do utkání jsme vstoupili dobře a v první minutě šli do vedení. Jinak v prvním poločase byli domácí lepším týmem a podařilo se jim vyrovnat z pokutového kopu. Ve druhém poločase domácí přidali druhou branku po rychlé kombinační akci. V závěru utkání jsme už neměli moc sil na korigování výsledku.

Diváků: 330

HR: Radim Doskočil

AR1: Jan Saňák

AR2: Radek Hock

DS: Miloš Židík

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024