TJ Dvůr Králové n. L. 4:4 (2:1) SPARTAK U19

Branky RK: 43. Šťovíček, 54. Kačírek, 62. Petruščák, 66. Petruščák

----

SPARTAK U17 3:3 (1:1) Chlumec n. C. „B“

Branky RK: 25. Žbánek, 50. Říčař, 61. Leimer

Již před zápasem bylo jasné, že na nás čeká silný soupeř, který měl na svém kontě sice o 2 body méně, ale má na nás zápas k dobru a především nastřílel o 12 branek více, než-li my. Začátek utkání jsme už klasicky moc nezachytili a již v 9. minutě jsme po chybě obrany a gólmana inkasovali lacinou branku na 0:1. Až do 20. minuty byl ve hře lepší soupeř a nám se moc nedařilo, až od oné minuty se nám podařilo hru vyrovnat a ve 24. minutě jsme se dočkali vyrovnání na 1:1 po nejhezčí brance v utkání, kdy Leimer zahrál ukázkově rohový kop, do vzduchu se vyšrouboval Žbánek a svou hlavičku namířil přímo do šibenice. Do konce 1. poločasu jsme viděli ještě 2 velké šance (po jedné na každé straně), ale obě zůstaly nevyužity a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Do 2. poločasu jsme nastoupili svižně, agresivně a dařilo se nám i fotbalově. V 50. minutě po dlouhém výkopu brankáře Školníka využil zaváhání v obraně soupeře Karel Řičář, který z 25m ukázkově přehodil vyběhnuvšího brankáře hostů. (2:1). Tohle nám vlilo krev do žil a i nadále jsme byli aktivní. Nejprve jsme jednu šanci zahodili, ale v 61. minutě se krásnou přízemní střelou na přední tyč prosadil Leimer (3:1). Bohužel přesně od tohoto momentu jsme úplně vypadli z role a hosté nás začali jednoznačně přehrávat. Bylo jen otázkou času, kdy se nějaká jejich šance ujme a skončí v naší síti, což se stalo v 73. minutě po pěkné přihrávce do vápně a ukázkovém zakončení hostujícího útočníka (3:2). I nadále jsme byli pod velkým tlakem a bohužel jsme v 85. minutě inkasovali lacinou branku ze standardní situace, kdy jsme si nepohlídali hráče na zadní tyči (3:3). Paradoxně jsme ale mohli nakonec strhnout zápas na naší stranu, když Leimer z trestného kopu z hranice 30 metrů nastřelil spojnici hostující branky a z následných dorážek Flekra a Ondry Školníka jsme nejprve trefili bránícího hráče v malém vápně a následně brankáře na brankové čáře.

Náš soupeř byl dnes o něco fotbalovější a rychlejší, ale na vyložené šance bych řekl, že to bylo nerozhodně a tudíž považuji výsledek 3:3 jako spravedlivý pro obě mužstva.

SPARTAK U15 5:0 (3:0) SK Dobruška / Opočno

Branky RK: 12. Švec, 15. Švec, 25. Školník O., 51. Švec, 60. Kocman

Vstup do utkání měl soupeř pro nás děsivý. Vlétli na nás a bylo velice důležité, že jsme tlak ustáli. Bylo mi jasné, že takové tempo nejde udržet do nekonečna.

V 10. Minutě jsme poprvé vlétli do útoku my, a hned z toho bylo razítko na tyči soupeřovi branky.

Skóre otevřel za další chvíli Švec po individuální akci. Za dvě minuty po závaru ve vápně a snad 5 gólovkách to bylo 2:0.

Když prolomil svou smůlu Školňa ve 25. bylo téměř hotovo.

Zápas jsme mezi 10.-80. Minutou drželi v rukou my. Když i soupeřovi 2 veliké šance v závěru zlikvidoval Filip, tak zaslouženě bereme body za vítězství s 0 vzadu.

Dnes ohromné penzum práce odmakal Břetis, který nebyl odměněn gólem. Tak ho alespoň zde zmíním

SPARTAK U13 1:3 TJ Sokol Černíkovce

SPARTAK U13 3:0 FK Jaroměř

SPARTAK U13 1:0 SK Sparta Úpice

---

SPARTAK U11 7:10 MFK Nové Město n. M.

SPARTAK U11 7:22 FC Hradec Králové

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024