SPARTAK U19 5:2 (4:0)  TJ Dvůr Králové n. L.

Branky RK: 4., 40., 83. (p) Petruščák, 27. a 41. Švec

----

FK Jaroměř / Velichovky  (0:2 SPARTAK U17 1:3

Branky RK: 20. Wójs, 35. Školník O., 75. Zahradník

Zápas jsme začali tak, jak jsme zvyklí a to sice velmi pozvolna, bez nějaké zvýšené aktivity, ale co  musím pochválit, tak byla obranná činnost, která fungovala na jedničku. Bohužel se nám hned v 5. minutě zápasu zranil kapitán týmu Tadeáš Leimer a museli jsme za něj zacelit díru ve středu pole, což se povedlo velmi dobře, kdy se této úlohy zhostil výborně Pavel Černý (2009).

Ve 20. minutě přišel znovu náš zlomový moment, kdy jsme z ničeho nic začali po hřišti lítat, byli jsme hned jednoznačně lepším týmem, byli jsme i důraznější a rychlejší. Ve 24. minutě jsme šli do vedení (0:1), když se po krásné individuální akci prosadil Wójs střelou do šibenice. Ve 30. minutě už jsme vedli o dvě branky (0:2), kdy se naopak po individuální akci prosadil Ondra Školník (2010) střelou na přední tyč. Domácí si od 20. minuty nedokázali vytvořit vůbec nic, naopak my jsme ještě mezi 30.-45. minutou mohli přidat další 2-3 branky, ale klukům se nějak vychýlila mířidla a tak se odcházelo do šaten za stavu 0:2.

2. poločas odstartoval opět naší pasivitou, nedůrazem a kluci přestali úplně komunikovat. Výsledkem toho byla v 50. minutě branka v naší síti (1:2), kdy domácí stoper prošel defakto celé hřiště a ještě nám přeloboval brankáře. Kluci se s tím až do nějaké 65. minuty prali, protože jim to nešlo, uskakovali nám balóny a domácí byli po vstřelení branky na koni. Hra se nám pak díky bohu začala zase dařit, opět jsme zrychlili, přidali na důrazu a domácí měli okamžitě znovu problémy.

Mezi 65.-75. minutou jsme zahodili dvě 100%ní šance, ale naštěstí ta třetí vyložená šance už skončila v brance (1:3), když se v 75. minutě prosadil Sedláček po krásné kombinační akci od stopera až do malého vápna domácích. Výsledek zápasu už jsme si v posledních 15ti minutách zkušeně pohlídali a domácím jsme toho moc nedovolili.

Podařilo se nám vyhrát poprvé v této sezóně a na klucích byla vidět velká radost a taková ta úleva, že to konečně zvládli (jen tak dál). Závěrem bych chtěl vyzdvihnout areál a hřiště ve Velichovkách, kde bylo všechno naprosto v pořádku, hřiště suprově nachystané, nové kabiny, skvělé občerstvení po zápase, prostě ideální fotbalové prostředí.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024