FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Kábrt o sezoně v Rychnově i působení ve Spartě: Byla to pro mě škola života

08.02.2024 14:53:23

Na podzim jsme hlasováním zvolili Honzu Kábrta hráčem podzimu. Článek s ním vyšel před začátkem jarní části!

Skoro na den přesně se za měsíc rozjede druhá polovina VOTROK Krajského přeboru mužů na Královéhradecku. Fotbalisté Rychnova nad Kněžnou do ní vstoupí z šesté pozice a znovu je povede zkušený kapitán Jan Kábrt. Třiatřicetiletý obránce, jenž prošel v bohaté kariéře i pražskou Spartou či Hradcem Králové, se pro Deník rozpovídal o tom, co se mu ve Spartaku libí, kde by chtěl být na konci jara nebo komu přeje krajský titul.

Kábrta zvolili čtenáři Deníku jako nejlepšího hráče podzimní části sezony. A nutno podotknout, že zaslouženě. Vedle kapitána rostou nadějní mladíci. Kde však on vidí největší zápasové přednosti svého týmu? „Obranná činnost a nesmrtelný střelec Zajíček,“ říká.

Honzo, jak zpětně hodnotíte podzimní část sezony?
Asi bych to zhodnotil jako neurazí, nenadchne. Kdybychom měli o pár bodů více, byla by spokojenost, ale zklamaní taky nejsme. V první půlce podzimu se nám dařilo více, v té druhé už pak méně.

Po velice vydařeném vstupu do sezony přišel od 8. kola lehčí výsledkový útlum, čím to?
Máme dost mladý tým, pro který je těžké udržet vysoký standard v zápasech a opakovat ho víkend co víkend. Navíc letos je přebor opravdu velice vyrovnaný, takže v zápasech často rozhodují drobnosti. A nám se zkrátka od toho kola moc nedařilo, i když i tam jsme udělali slušné výsledky, například jsme porazili Solnici a přivezli bod z Chlumce, odkud jsme si zatím většinou vozili nadílku.

 

pokračování:

https://rychnovsky.denik.cz/fotbal-kraj/kabrt-o-sezone-v-rychnove-i-pusobeni-ve-sparte-byla-to-pro-me-skola-zivota-20240.html?utm_medium=referral&utm_campaign=social_redirection&utm_source=facebook

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙