FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

COERVER COACHING A SPARTAK RYCHNOV

05.02.2024 14:11:35

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU se od roku 2024 stává partnerským klubem COERVER COACHING.  Jde o celosvětový výukový program, který si klade za cíl, rozvíjet individuální herní dovednosti. Jedná se o značku, která funguje už více něž 40 let a je používaná po celém světě. V ČR  a na Slovesku v zastoupení pana Tomáše Klečky. Učení Coerveru směřuje k postupnému zdokonalování a ovládání míče na malém prostoru, ve velké rychlosti, se správným provedením, přesně tak, jak si moderní fotbal vyžaduje.  Je kladen vysoký důraz na rozvoj individuality a detailu provedení jednotlivých dovedností. Tato významná spolupráce pomůže ještě hlouběji sjednotit klubovou koncepci rychnovského Spartaku v přípravě mladých hráčů.

Všichni kmenoví trenéři FCS absolvují během roku 2024 školení COERVER COACHING – intro a do poloviny roku 2025 budou proškoleni minimálně do úrovně COERVER COACH 2!

Pro oddíl to je velký krok, který mu má pomoci k zvýšení prestiže v širokém regionu.  Zároveň budeme jediným partnerským oddílem v okrese.

FC Spartak Rychnov ve spolupráci s COERVER COACHING bude pořádat semináře pro trenéry z okolí, individuální tréninky a případně kempy pro hráče z celého regionu.

Na spolupráci se celý realizační tým i vedení klubu FCS velmi těší.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙