FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Žáci porazili v přípravě Č. Třebovou, i pod dozorem trenéra A-týmu

03.02.2024 12:29:10

Klubová koncepce v přímém přenosu 🖤

Dnes sehráli starší žáci přípravný zápas s Českou Třebovou s konečným výsledkem 5-2.

Michal Sýkora :

" Druhý přípravný duel jsme sehráli s Českou Třebovou. Pro kluky jsme připravili překvapení v podobě návštěvy trenéra A-týmu Jana Chasáka.

Nastavili jsme nový herní systém, který snad kluky postupně naučíme. Je to rozestavení, kterým hrají obě mužstva dospělých!

Vstup do utkání nám vyšel kdy jsme rychle šli do vedení z hlavičky po standardce.
V mezihře se nám dařilo držet aktivitu a díky tomu jsme soupeři rychle odebírali míče a mohli tak vymýšlet další akce. Druhou branku jsme přidali ve 30. minutě po dobrém přenesení hry, kdy se trefil Figl.

Druhá půle byla o něco slabší. Náš střed hřiště už tak dobře nedržel formaci a tak soupeř měl více možností jak nás ohrozit. Nicméně jsme stále byli aktivnější.
2x se trefil Štastný a v závěru z penalty Paleček.

Kluky dnes musím pochválit. Novinky, které po nich budeme chtít věříme že postupně začnou používat automaticky. To je ale běh na dlouhou trať. "

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024