FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Fotbalový kemp Young stars 2024 otevírá registrace!

30.01.2024 13:20:25

článek pro web sport-rychnovska.cz

Fotbalový kemp YOUNG STARS, který spolupořádá rychnovský Spartak a každoročně láka velké množství malých fotbalistů má před sebou již 6. ročník, chcete-li přihlásit svého malého fotbalistu nebo fotbalistku, registrace začíná již 31. ledna 2024.

„Zájem očekáváme velký i letos“ říká hlavní spoluorganizátor a manažer příměstského fotbalového tábora pro chlapce a dívky Michal Sýkora. Proto všichni, kteří se chtějí účastnit i letos, by neměli moc dlouho otálet. Letošní termíny jsou 15. - 19. července a 22. - 26. července 2024.

Organizátoři si na první turnus připravili jednu z novinek, více k ní říká šéftrenér akce Jakub Zahradník: „Novinkou, ze které mám já osobně velkou radost je, skupina zaměřená jen na brankáře. V tomto ohledu budeme jedni z prvních, kteří s něčím podobným přijdou.“

VYROSTOU v Rychnově noví Nedvědové, Zemánkové, Poborští, Šťovíčkové nebo Barošové? Foto - 2x Archív Michal Sýkora

A dále pokračuje hlavní pořadatel Michal Sýkora: „Letos se chceme primárně zaměřit na zkvalitnění celého tréninkového procesu. Aby naše služba byla co nejblíže fungování v ligovém klubu. Trochu se nám obměnil trenérský tým. Novými tvářemi bude klan rodiny Říhových, velcí fotbaloví fanatici a profesionálové. Dále jsme se dohodli s Lukášem Macháčkem (MFK Nové Město n. M.), Štěpánem Purmem (Javornice) a Milošem Koldinským (AFK Albrechtice). Letos na kempu neuvidíme Honzu Plašila ani Mirka Rückera, kteří si po 5 letech dávají prázdninovou pauzu. My jim chceme ale ohromně poděkovat za práci, kterou v minulosti pro kemp odvedli!” Kemp, který v drtivé většině využívá sportoviště rychnovského Spartaku je rozdělen do 2 týdnu a je zaměřený na fotbalisty od 6 do 14 let. Účastníci absolvují nejen fotbalové tréninky, ale i plavecký trénink v místní plaveckém oddíle, tréninky gymnastiky, přípravu na závody SPARTAN nebo například kurz první pomoci a sportovní regenerace."

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙