Reporty o utkání: rezerva + mládež KVĚTEN IV

Branky RK: 2., 37., 59 Jedlinský Jak., 37. Široký 90. Mňuk

Dnes jsme i s mnoha změnami v sestavě předvedli nejhezčí výkon jara. Kombinaci a pohyb jsme si udrželi po cely zapas. Perfektní výkon mladíků Širokého a Krejčího.

SK Jičín 1:3 (0:2)  SPARTAK U19

Branky RK: 15., 32. Lukášek, 75. Petruščák

SPARTAK U17 4:2 (1:1)  Předměřice / Malšova Lhota

Branky RK: 15. Leimer,  48 Ulrich, 66. Zahradník, 89. Říčař K.

V dalším utkání jsme na domácím hřišti v Doudlebách nad Orlicí přivítali družstvo Předměřice / Malšova Lhota.

Už před zápasem bylo jasné, že to nebude lehký zápas, což se i potvrdilo, ale utkání se nám podařilo vyhrát, za což jsme moc rádi.

V 1. poločase utkání jsme byli mírně lepším týmem a vytvořili jsme si více šancí, než soupeř, ale v poločase utkání byl stav 1:1 a tak jsme se museli pořádně připravit na 2. poločas.

Ve 2. poločase byli naopak lepším týmem hosté, měli i více šancí a tak můžeme hovořit o tom, že jsme měli i trochu štěstí. Tato část utkání hovořila v náš prospěch v poměru 3:1, ale podle předvedené hry to mělo být spíše obráceně, neboť hosté měli ve 2. poločase hned 4 samostatné úniky, ale proměnili jen jeden.

Musím podotknout, že to byl na kategorii mladšího dorostu velmi kvalitní zápas. Byla tam kvalita po technické stránce, plno soubojů a hra byla neskutečně rychlá (na obou stranách se makalo na 120%).

Kluky musím pochválit za nasazení po celou dobu utkání, za bojovnost, kterou do toho dali. Bylo vidět, že v tomto utkání chtějí uspět a to se podařilo.

Další utkání hrajeme v neděli 4.6. od 10:30 hodin v Dohalicích s místním týmem Dohalice / Probluz.

FK Nový HK / Fk Vysoká n. L. 6:0 (1:0) SPARTAK U15

Ve Vysoké nad Labem jsme odehráli celkem slušně 1.polocas, kdy jsme si bohužel po naší standardce nechali dát z protiútoku gól do kabiny.

Ač jsme na hráče apelovali, aby stále dodržovali ve druhé půli povely/taktiku, tak to vydrželi jen chvilku. Poté se nám organizace hry totálně rozpadla. Na hřišti nebyl nikdo, kdo by náš prapor pozvedl, dal hře aspoň trochu řád a zavelel k bojovnosti, o co možná nejlepší výsledek.

Druhé poločasy nás na jaře vyloženě straší

SPARTAK U11 3:11 SK Dobruška / Opočno

SPARTAK U11 11:11 RMSK Cidlina NB / FK Chlumec n. C.

SPARTAK U11 3:13 TJ Sokol Malšova Lhota

Kluci dnes výkon na hranici možností (bez několika hráčů základní sestavy, kteří reprezentovali okresní výběr U10 na turnaji poblíž Mnichova). Pochvala pro všechny hlavně super bod s vedoucím celkem naší skupiny Chlumcem( o 3 body jsme přišli penaltu v poslední minutě), bohužel při pouhých 2 hračích na střídání nám docházely druhý poločas síly. pochvalu zaslouží i tělocvikář Lukáš Jirásek za super rozcvičku.

SPARTAK U9 15:15 TJ Sokol Třebeš

SPARTAK U9 23:10 FC Hradec Králové

(TŘEBEŠ)

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024