Reporty o utkání: rezerva + mládež KVĚTEN II

15.05.2023 11:26:30

SPARTAK „B“ 2:1 (2:0) AFK Častolovice

Branky RK: 6. Červinka, 20. Jedlinský Jan

Tenhle zapas si nikdo z nás neužil. Místo toho, aby bylo po poločase hotovo o pět branek a více, musel nás zachránit  v poslední minutě chycenou penaltou gólman Šebesta. Pochvalu zaslouží hostující gólman Michal Králík!

SPARTAK U19 4:1 (3:0) RMSK Cidlina Nový Bydřov „B“

Branky RK: 6.  Brož, 39., 55., 70. Petruščák

FK Jaroměř 3:1 (2:1) SPARTAK U17

Branky: 14. Zahradník

SK Solnice 5:0 (2:0) SPARTAK U15

Zápas pro nás začal nejhůře jak mohl. Soupeřův signál ihned po rozehrání jsme nebyli schopni eliminovat a ve 13 VTEŘINĚ prohráváme. Mohli jsme oplatit stejnou mincí a ve 50. sekundě vyrovnat. Bohužel jsme nebyli přesní v zakončení. Hra se trochu urovnala a hrál se celkem vyrovnaný fotbal. Soupeř byl lehce více na míči. V 10. minutě jsme zbytečně vyrobili penaltu a soupeř odskočil. Do šaten se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Po změně stran jsme opět zaspali a po křižném pasu za obranu to bylo 3:0. To už nás „sejmulo“ v hlavách a na klukách byl vidět strach z debaklu. Do předu jsme přestali být nebezpeční a uchýlili se jen k nákopům na soupeřovu polovinu.  5:0 je asi pro nás krutý výsledek, naštěstí víkend zachránil A-tým, který hrál ten jediný zápas se Solnicí kde na výsledku opravdu záleží!

Náš zápas musíme hodit za hlavu a příští týden porazit Paku.

SPARTAK U13 0:7 SK Červený Kostelec

SPARTAK U13 0:3 SK Jičín

SPARTAK U13 1:5 FK Chlumec n. C.

SPARTAK U13 1:1 FK Chlumec n. C.

(hř. RK)

Dnešní turnaj nám hrubě nevyšel. Kromě Vaška Aulicha si všichni přišli jen zahrát, a to někteří ještě vypadali,  že snad z donucení...

Na to kolik času a jak trénujeme,  to bylo dnes naprosto hanebné, bezkrevné, nehodno míti na sobě dres Spartaku.

Vřele doporučuji všem hráčům,  aby si pustili utkání A týmu,  který v emočně vypjaté bitvě,  proti poloprofíkum ze Solnice odbojoval utkání na hranici sebeobětování a všichni vše podřídili týmu.  To jsem dnes ani v náznaku u našich hráčů neviděl.Je zřejmé, že budeme muset výrazně zintenzivnit tréninkový proces.

SPARTAK U11 11:5 Fk Jaroměř / Velichovky

SPARTAK U11 6:13 SK Dobruška / Opočno

(hř. Jaroměř)

Dnes jsme sehráli turnaj v Jaroměři, kde jsme se postupně setkali s Dobruškou a domácími, se kterými jsme hráli dvojutkání. Jak je naším zvykem, než jsme se v prvním utkání rozkoukali, Dobruška nás zaskočila aktivní hrou a nasázela nám pár laciných branek, druhá polovina již byla lepší ale celkově to dnes nestačilo. Asi budeme muset hrát ještě nějaký zápas po cestě, abychom se probudili dříve. S domácími se nám podařilo obě utkání zvítězit, ale mohlo to být ještě výraznější. Naším bolavým místem je proměňování 100% šancí, kdy soupeřovic brankáři si proti nám zvedají sebevědomí. Na každý gól se neskutečně nadřeme. Vázla nám dnes kombinace, vše nám dlouho trvá a tlačíme to přes sílu. Až to tam jednou začne padat, to budou soupeři koukat.

SPARTAK U9 13:16 FC Slavia HK

SPARTAK U9 4:10 TJ Sokol Třebeš

SPARTAK U9 8:17 MFK Nové Město nad Metují

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024