Ehl Matěj

Karty:
80. Obermajer Pavel 63. Reichl Lukáš

Petr Průcha, trenér (domácí):
V první půli jsme hráli dle představ, byli jsme pevní v obraně, rychlost a zdravá agresivita působila hostům velké problémy. Po zásluze z toho bylo dvoubrankové vedení. Druhý poločas, to byl den otevřených dveří na obou stranách. Z obou celků bránili snad jenom brankáři a na hřišti vládla anarchie. Divákům se tento fotbal musel líbit, šance střídala šanci a kdyby utkání skončilo 8:5, tak by se nemohl nikdo divit. Dnes se to dá omluvit, ale do dalších zápasů si z druhé půle snad nic nevezmeme.

Mgr. Jan Čermák - trenér (hosté):
Co říci k dnešku – během prvních 17 min. jsme celkem zbytečně 2x inkasovali a těžko jsme se z tohoto direktu zvedali – nehráli jsme, co jsme chtěli. Poté jsme šance na korekci nevyužili a závěrečná 30minutovka byla o totálně otevřeném fotbalu z obou stran, kde hlavní oporou byli brankáři nebo branková konstrukce. Bohužel tato sezóna je pro nás propadákem a totálním impotentním zmarem. Už aby byla pryč….. Máme na čem stavět. Tak hurá do přípravy na další, lepší zítřky…..

Diváků: 120
HR: Patrik Podhajský
AR1: Radek Kubec
AR2: Kamil Vlachynský
DS: Vladan Haleš

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024