FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
21.10.2017 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

2 - 2

FC Vrchlabí

Komentář

Na penalty 6:5. Branky: Drašnar, Suchánek.

Sestava FC SPARTAK: Tobiška (25. Rott) - Vavera, Ehl (K) (83. Janský), Dončenko, Bek - Zimmer, Dapecí, Kernal, Drašnar (46. Laštovic), Suchánek - Hanyk (80. Brůžek). Trenéři: Jedlinský a Handa.

Sestava Vrchlabí: Matoušek - Šimůnek, Cink (K), Montagna, Paulíček - Kršík (83. Hawel, Blažej, Balog, Tauchman - Dressler, Šafář. Trenér Hanuš.

Komentář trenérů FC SPARTAK: K "reparátu" na malé umělce jsme chtěli přistoupit jinak než v zápase s Pardubičkami. Soupeř má kvalitu a pokud by dostal prostor a my hráli bez nasazení, nebyla by šance uspět. Kluci však pokyny plnili a hráli tak až do konce utkání. Za to jim patří dík. Oba góly jsme však soupeři darovali po našich příšerných hrubicích. Ale to je bolest, která nás provází v každém zápase. Výsledek a předvedená hra je však nadějí do budoucna. Doufám, že kluci pochopí, že jen takto se můžeme posunout dál.

Komentář trenéra Vrchlabí: Na malé umělce se nám nedařilo kombinovat. Nebyli jsme jistí na balonu, nedokázali jsme kontrolovat hru. Navíc jsme dnes chybovali v obraně a byli málo produktivní v útoku. Utkání jsme jednoznačně nezvládli.

 

Rozhodčí: Matula. Žlutá karta: Šimůnek.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙