FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
17.09.2017 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

2 - 4

FC Vrchlabí

Komentář

Branky: Laštovic 2.

Sestava FC SPARTAK: Rott - Vacek (52. Kocman), Rücker, Brůžek (60. Buločkin), Diblík - Nosek (68. Plocek), Dostál, Veselý, Zemánek (C) - Laštovic, Pavlů (60. Vavera) Trenér: Zemánek.

Sestava Vrchlabí: Klekner - Šolc, Krajník, Pecold, Štefan, Binar, Dressler, Hawel, Renner (C), Pacholík, Joukal.

Komentář trenéra FC SPARTAK: Pokud by ve fotbale místo vstřelených branek rozhodoval umělecký dojem, asi bychom na kluky dnes byli neskutečně pyšní. Kritériem pro přidělování bodů je ale celkové skóre, tři body si tedy zaslouženě odváží soupeř. Inkasovat doma 4 branky je ostuda, přesto jsme paradoxně v kabině po zápase za předvedený výkon hodně chválili...

Komentář Vrchlabí: Dnešní zápas jsme odehráli nečekaně na UT menších rozměrů se soupeřem který byl zatím nejlepší,byl lepší,fotbalovější ale nám se podařilo dát tři rychlé branky prakticky ze čtyř šancí.Soupeř si vytvářel dost šancí i vyložených ale buď je chytil dnes náš nejlepší hráč brankář Jan Klekner nebo branku vůbec netrefili.Ve 2.pol. jsme si výhru i přes dvě obdržené branky pohlídali.Kluci zápas odmakali za což jim patří pochvala.Dnes vybojované šťastné ale velmi cenné vítězství.

 

Rozhodčí: Valihora. Žlutá karta: Joukal.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙