FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
14.10.2017 00:00

SK Jičín

2 - 0

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Střelci:
9. Miler 49. Kocourek 0Sestavy:
Puš - Krykorka, Jeník, Ulvr, Veg - Míka - Kocourek (85. Klaban), Voldán, Miler, Sajdl(78. Odvárko) - Chramovský (67. Havel) Holubek - Brandejs, Bárnet, Pups, Drašnar(51. Nosek) - Bastos Oliveira Flavio(83. Bittner) Daniel, Zajíček, Pohl, Počtýnský - Reichl, Kráčmer(67. Stieber)Karty:
36. Veg 87. Miler 0
0 0Jeník Miroslav, trenér (domácí):
Po nevydařených zápasech výsledkově i herně,jsme si museli víc vyříkat základní věci každého hráče na každé úrovni.Prvních 20 min. snesla naše hra měřítko.Rozhodující momenty zápasu-neproměněná penalta hostů ve 45.a naše gólová pojistka ve 49.Přesto je naše výhra vydřená,vybojovaná silou vůle,i bolela,čehož si cením a v naši situaci si ji vážím. Byl bych rád,aby si všichni hráči uvědomili,co je proto nutné v každém utkání udělat a jak se chovat.Mrzí mě ještě neproměněné brejkové situace!Jan Čermák - trenér (hosté):
Nějak se nám výsledkově nedaří… Myslím, že herně to nebylo špatné, ale bohužel pro nás o výsledku rozhodlo nadšení domácích borců, 1 branka z ofsidu (opět – asi naše prokletí), neproměněná penalta a špatně odbráněné 2 standartní situace. Máme na čem pracovat – musíme vydržet a vyž …(pardon) vyjíst si to do dna. Věřím, že se nám to podaří. Jinak gratuluji domácím a pochválím i sudí – chyby dělá každý…..Diváků: 120
Rozhodčí: Dušan Krucký

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙