FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
27.08.2017 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

2 - 1

TJ Sokol Třebeš

Komentář

Střelci:
30.Pohl,71. Zajíček 24.DrapákSestavy:
Holoubek - Pups, Brandejs, Čech/46.Nosek/, Pohl,Reichl/75.Bastos/, Bárnet (C), Zajíček/91.Drašnar/, Počtýnský/92.Vrána/, Tichý/85.Mňuk/, Stieber. Kollátor - Tesař/75.Kincl/, Michal, Neugebauer/75.Hruška/, Zbořil, Zeman/56.Ryšavý/, Vlach, Štajer/45.Kordač/, Majer, Krykorka (C), Drapák./66. Černý/Karty:
85.Tichý 28.Drapák,56.Kordač
   Jan Čermák - trenér (domácí):
Bojovnost a poctivý přístup byly základní kameny položené ke konečnému výsledku. Soupeř velmi nepříjemný – my probouzející se z kocoviny po úspěšné loňské sezóně. Ale na to se již nikdo neptá – žijeme dnes a chceme být úspěšní i zítra. Včerejšek? Ten je „dávno“ pryč… Tak vzhůru do další přípravy a „BUĎME HLADOVÍ“ …. Jinak – sudí – dobrý výkon – diváci – snad spokojeni….Vl. Krykorka ved. týmu (hosté):
Na hřiště loňského kandidáta divize jsme přijeli až s přílišným respektem a hlavně z počátku nehráli co jsme si domluvili. Naštěstí nám vyšel hned první brejk šli jsme do vedení. Škoda že ten druhý skončil na tyči. Domácí měli více ze hry, ale do vyložených gólovek se nedostávali. O to větší škoda vyrovnání a hlavně zcela zbytečného gólu po autu ve druhém poločase. Zápas zvádl výborně náhradní gólman Kollátor. Ostatní musí přidat jak v herní, tak osobní kázni. Navíc přibývají zranění.Diváků: 100
Rozhodčí: Pavel Fišer

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙