FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
20.08.2017 00:00

FC Vrchlabí

4 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Střelci:
28. Hájek, 50. Tomčík, 55. Tomčík, 85. Tomčík 60. Pohl (PK)Sestavy:
Hladík - Hanuš, Hawel, Pleva, Hájek - Hančovský, Kout (81. Matěják), Fink, Tomčík (88. Šafář), Hradecký - Žďárský (90. Blažej) Holoubek - Brandejs, Bárnet, Zajíček, Bastos (64. Stieber), Pohl, Nosek (86. Mňuk), Kráčmer, Počtýnský, Tichý 46. Reichl), Pups (64. Bittner)Karty:
14. Žďárský, 85. Tomčík 42. Bastos
   Roman Fictum, vedoucí mužstva (domácí):
Od první minuty se hrál rychlý, bojovný fotbal. Nám se dařila kombinační hra, dobře a bez chyb jsme bránili a díky tomu jsme se ujali zaslouženě vedení. Ve druhé půli jsme pokračovali v naší důsledné hře a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. K hladkému průběhu utkání přispěla i trojice rozhodčích, která si věděla rady i ve složitějších situacích.Jan Čermák - trenér (hosté):
Co říci k utkání. Hrůzostrašný výsledek – žádné stromy nerostou do nebe – bude to těžká sezóna. Realita – před každou brankou jsme my neproměnili svou šanci – heslo – nedáš dostaneš plně platilo. Dnes při nás nestálo pověstné štěstíčko a ani nejvyšší bohové nám nebyli nakloněni. Tak snad příště. Závěrem gratuluji domácím k výhře, chválím diváky a maličko závidím zázemí – zaplaťpánbůh i v Rychnově se věci mění.Diváků: 320
Rozhodčí: Ondřej Bačo

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙