FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
13.05.2017 00:00

SK Dobruška

1 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Výhra na penalty 4:2
Střelci:
84.Čopík 55. KráčmerSestavy:
Pěnička Marek - Eimann Daniel(82. Čopík Roman), Effenberk Jiří, Žid Lukáš, Gerža Lukáš, Kolínek Jiří (62. Jeníček Adam), Valášek Martin (73. Majer Marcel), Dědeček Roman Mikušík Jakub , Krahulec Pavel ,Hrabar Patrik (K), , Dědeček Roman, Holoubek David - Mňuk Michael, Pups Miroslav , Pohl Stanislav (K) , Reichl Lukáš, Kráčmer Matěj , Počtýnský Jiří (64. Bastos Oliveira Flavio Daniel(75. Šrefl Martin), Zajíček Roman , Tichý Tomáš (86. Polívka Tomáš), Drašnar Michal , Nosek(79. Stieber)Karty:
71.Dědeček, 70.Valášek, 76.Hubáček 73. Bastos, 91. Mňuk
   Petřík M., trenér (domácí):
Odehráli jsme nejslabší poločas v jarní části a začali hrát až po obdržené brance a to na kvalitního soupeře bylo málo. Přesto obdržet branku po takovém ofsajdu, to je až do nebe volající… Za pana Pirkla by to bylo : „ Kráčmere - byl jsi tam jak v jeteli !“Jan Čermák - trenér (hosté):
V náročném derby utkání jsme v závěru ztratili vítězství. Nastoupili jsme se změnami v sestavě a naše stabilní duo BB bylo nahrazeno více než dobře. Domácí nehrají zle a bude škoda, pokud sestoupí. Doufám, že se jim záchrana podaří. My se musíme dívat na sebe a pokusit se přerušit sérii bez výhry v řádné hrací době. S trochou pokory a pracovitosti se nám to určitě podaří – i to je pozvánka pro diváky na další utkání. Nehledě na skutečnost, že nás za 14 dní čeká televizní duel s Kostelcem.Diváků: 200
Rozhodčí: Otakar Pešava

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙