FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
23.04.2017 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

0 - 1

SK Libčany

Komentář

Střelci:
  33. Karanský.Sestavy:
Holoubek - Mňuk, Brandejs, Bárnet (K) (31. Stieber O.), Pups (69. Šrefl), Pohl, Reichl, Kráčmer (78. Nosek), Zajíček, Počtýnský (54. Drašnar), Tichý. Tošovský - Mařas, Černý (K), Chromek, Rompotl, Jiřík (88. Mašek), Friedl, Ježek (74. Libřický), Kabeláč, Karanský (69. Mokrý, 90. Zatloukal), Hůlka.Karty:
Počtýnský, Brandejs, Tichý. Rompotl, Friedl.
   Jan Čermák, trenér (domácí):
Na výsledek a průběh utkání mám dva různé pohledy. První–po koncertu proti Broumovu jsme se stále nevrátili na zem a naše výkonnost není optimální. Takže, to je nejbližší úkol co musíme změnit. Je třeba také ocenit kvalitu soupeře a jeho výkon–byly hodně dobré. Druhá rovina je, že jsme obdrželi gól, kterému pravděpodobně předcházel opět ofside a tím pádem jsme statisticky z 10 obdržených branek na jaře dostali pouze 3 regulérní. Smutné. Slovy Jaromíra Jágra:chvála je příjemná, kritika potřebná.Jan Schejbal, předseda oddílu (hosté):
Anglický týden jsme zvládli úspěšně.Bydžov,Slavia ani Rychnov nám nevstřelili branku,takže jsme velmi spokojeni.Po středečním postupu do semifinále krajského poháru jsme zvládli i těžké utkání v Rychnově.Dle mého názoru bylo vítězství zasloužené,škoda že se nám napodařilo branku Karanského pojistit,zápas byl tak otevřený až do závěrečného hvizdu.Musím pochválit celý tým.Diváků: 50
Rozhodčí: Matěj Novotný

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙