FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
11.03.2017 00:00

FC Slavia Hradec Králové

2 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branky: Počtýnský

Sestava: Vrána - Pups, Bárnet, Brandejs, Mňuk(46. Stieber F.) - Tichý, Reichl(80.Drašnar), Stieber F., Zajíček(70.Oliveira) - Kráčmer, Počtýnský(88.Švarc)

Josef Pleskot, trenér (domácí):
Do utkání jsme nastupovali s vědomím, že nás čeká nepříjemný soupeř, který prověří naši připravenost po kostrbaté zimní přípravě. Povedl se nám vstup do zápasu a po dvou téměř stejných akcích jsme šli do dvoubrankového vedení. Komplikace přišla v závěru poločasu, když Linhart zahrál rukou na naší brankové čáře, hosté penaltu neproměnili, ale čekal nás celý druhý poločas v oslabení. Po přestávce jsme se logicky zaměřil na bránění a těsné vítězství jsme v bojovém utkání nakonec uhájili.

Jan Čermák - trenér (hosté):
Odehrálo se bojovné, důrazné utkání bez unfair zákroků. Jsem zklamán několika faktory, které se podepsaly na výsledku utkání. Z 5 branek inkasovaných od Slavie (i s podzimem) 4 byly jak přes kopírák=hodně špatně. Prospali jsme prvních 20 minut=důtka s výstrahou. Neproměnili jsme penaltu (2 ve dvojutkání)=politická sebevražda. Nevyužili jsme přesilovku a 2x jsme netrefili odkrytou branku z malého vápna=popravčí četa. A jinak-máme co zlepšovat–horší už to nebude. Máme vůli, máme chuť, chceme.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙