FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
29.05.2016 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

1 - 0

SK Jičín

Komentář

Střelci:
83.Jedlinský  Sestavy:
Vrána -Pups, Stieber (64.Švarc), Brandejs, Volný (90.Hanyk) -Pohl, Bárnet, Semetád (75.Jedlinský), Zajíček, Počtýnský (87.Ulrich), Trejtnar (56.Stieber F.) Puš - Šaroun, Materna, Veg, Miler (84.Horáček) -Kocourek, Mika, Haken, Klaban, Nálevka (59.Horáček), JeníkKarty:
43.Stieber,66,Pups,84.Jedlinský 82.Jeník
   Jan Čermák - trenér (domácí):
Ve vyrovnaném utkání jsme měli v kádru svého Ibru a ten za důvěru vstřelil jedinou a rozhodující branku. Doufám, že to pro něho bude impuls k další fotbalové kariéře. Jinak tým odvedl svou práci a zaslouží pochvalu za přístup a předvedený výkon. Soupeř v závěrečném tlaku potvrdil, že Rumcajs byl „dobrý“ loupežník, který chce brát body jen bohatým… Pochvala pro rozhodčí i za předvedený fotbal obou týmů…Jeník Miroslav,trenér (hosté):
Těžko se mi hledají nějaká slova, museli nastoupit TŘI 16-ti letí dorostenci ( to už je k zamyšlení ). Je to naprosto zbytečná porážka, ke které jsme přispěli svou nemohoucností v útočné fázi. A když jsme ze 100% šance 10 minut před koncem nedali gól a vzápětí z té samé akce inkasovali, odjíždíme s porážkou. Jedno pozitivum na dnešním utkání ale najdu - výkon našeho Honzy Míky!!Diváků: 60
Rozhodčí: Slavíček

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙