FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
23.05.2015 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

4 - 0

Hořice

Komentář

Branky: Dvořák 2, Hanyk, Veselý.

 

Z našeho pohledu jeden z nejpovedenějších jarních zápasů. Oba týmy chtěly hrát fotbal a nám se navíc dařilo i střelecky. V 10. se po kombinační akci dostal k míči Dvořák, zbavil se obránce, ale zamířil těsně vedle pravé tyče. V 18. poslal dlouhý nákop Hanyk, míč se dostal k Veselému, který se uvolnil, ale mířil jen do brankáře. V 19. Lihařík našel Nováka, ten předal Brůžkovi, který přihrál do šance Dvořákovi, ale jeho střela z malého vápna skončila na brankáři. Ve 29. jsme zahrávali přímý kop z dvacetipěti metrů a Hanyk trefil přesně k levé tyči do horní části branky - 1:0. Ve 33. Novákovu dobře mířenou střelu ze střední vzdálenosti vyrazil brankář. Ve 34. mohli hosté vyrovnat, ale Tobiška včas vyběhl a útočník mířil jen do něj. V úvodu druhého poločasu jsme přidali uklidňující branku. Ve 40. získal Hanyk míč, který vyvezl, přihrál Brůžkovi, jenž se uvolnil přes bránícího hráče, ulicí poslal míč za obranu, kam si naběhl Veselý a své sólo s přehledem proměnil - 2:0. Hned z rozehrávky získal míč Lihařík, dostal se až před brankáře, ale střílel jen do něj. Ve 48. špatně trefil Zemánek míč, který šel velkým obloukem do branky, ale Tobiška se stačil vrátit a vyhlavičkovat jej do hřiště. V 64. poslal Kernal křížný míč na Lihaříka, který se uvolnil a postupoval podél brankové čáry na brankáře, místo střely nesobecky zvolil přihrávku před prázdnou branku a Dvořák doklepl do sítě - 3:0. Hned z rozehrávky získal míč Novák, přihrál Dvořákovi, který se prosadil v souboji s obráncem a dal na konečných 4:0.

Komentář trenérů FC SPARTAK: Kluci podali kvalitní výkon a zaslouženě zvítězili.

Sestava FC SPARTAK: Tobiška - Zemánek, Hanyk, Michalička, Diblík - Lihařík, Novák, Kernal, Brůžek, Veselý - Dvořák. Střídali: Jarkovský, Mazák, Rais.

Sestava Hořice/Dohalice: Tomášek - Bartoníček, Rychtera J., Pour Š., Filák, Pour A., Felbr, Sehnal, Šafka, Vyčítal, Březák. Střídali: Rychtera F., Pětioký, Košťál.

Rozhodčí: Filip. Žluté karty: Filák, Březák.

 

 

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙