FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
19.04.2015 00:00

TJ Dvůr Králové n.L.

5 - 0

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Výsledek vypadá hrůzostrašně, ale znovu se snažíme kombinovat a útočit do připraveného bloku a soupeř po zisku míče vyráží do rychlých protiútoků. Obrovský rozdíl byl v nasazení, kdy domácí šli do každého souboje s maximálním úsilím a nedali nám zadarmo ani kousek hřiště. Navíc jsme vytvořili neuvěřitelné chyby a nepodržel nás ani brankář Tobiška, na jehož vrub jdou dvě branky. V 8. domácí hráč utekl od levé lajny a přehodil Tobišku - 1:0. V 11. Tobiška odkopem trefil Michaličku, ale slabou střelu domácích do prázdné branky stačil ještě Tobiška chytit. Ve 12. po závaru domácích vykopával již překonaný Tobiška míč na brankové čáře. V 15. Herman centroval na Veselého, jehož střela šla do míst, kde stál brankář. Ve 29. zahrál Michalička malou domů, míč skočil na drnu, Tobiška jej nerefil, ale ještě míč vrátil z prázdné branky do hřiště a dobíhající domácí hráč s pomocí tyče dostal míč do sítě - 2:0. Ve 32. zahrál Michalička naslepo do středu obrany přímo na hráče domácích, který prošel otevřenou obranou a zvýšil na 3:0. Ve 33. se na pravé straně uvolnil Lihařík a jeho centr poslal hlavou vedle Ehl. Ve 40. jsme předvedli kombinační akci po ose Ehl - Zimmer a na konci střílel k tyči Veselý, ale brankář vytáhl na roh. Ve 45. se po rohovém kopu prosadili domácí - 4:0. V 52. se k zakončení dostal Zimmer, ale jeho chytrý lob šel těsně nad branku. V poslední minutě po dalším rohu, se míč dostal za vápno ke zcela volnému hráči domácích, jeho střela propadla Tobiškovi pod tělem na tyč a z dorážky domácí zpečetili výsledek.

Komentář Dvůr Králové, p. Vojtěch: Utkání probíhalo za jednoznačné převahy našich hráčů, kteří střelecky utkání rozhodli již v prvním poločasu.

Komentář trenérů FC SPARTAK: Dnes jsme sehráli utkání, ve kterém výsledek jednoznačně mluví pro domácí. V zápase jsme byli týmem, který chtěl kombinovat, a z toho pramenily někdy školácké chyby, soupeř je nemilosrdně trestal a  velmi snadno rozhodl o konečném výsledku. Na druhé straně naše šance po kombinačních akcích jsme malým důrazem v zakončení nedokázali využít. Určitě hodně herních momentů můžeme klukům vytknout, ale oceňujeme i to, že za nepříznivého stavu chtěli produkovat kombinační fotbal, o který se snažíme.

Sestava Dvůr Králové: Šenfeldr - Kazdová, Vejnar, Sováková N., Sováková A. - Vítek, Vognar, Hanek, Doležal - Jakl, Všetečka, Hak, Kursa.

Sestava FC SPARTAK: Tobiška - Zemánek, Hanyk, Kernal, Michalička - Herman, Zimmer, Dapecí, Veselý - Ehl, Brůžek. Náhradníci: Diblík, Dvořák, Lihařík. Trenéři: Rücker a Zemánek.

Rozhodčí: Prokůpek. Bez karet.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙