FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
22.04.2015 00:00

Hořice

1 - 0

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Neuvěřitelné! Opět se potvrdilo, že fotbal nemá logiku. V zápase jsme zcela jasně dominovali, hrálo se prakticky na polovině domácích, kteří se zmohli pouze na dlouhé odkopávané míče, se kterými si naše obrana s přehledem poradila. Držení míče bylo tak 80:20 pro nás. Bohužel jsme nedokázali proměnit žádnou z mnoha šancí a na druhé straně stačila domácím jediná návštěva našeho vápna za celý zápas a jediná střela na branku, a s přispěním brankáře Tobišky, to na výhru stačilo. V 7. zaútočil po pravé straně Lihařík, přihrál ve vápně Zimmerovi, který sklepl na Dvořáka, jenž z bezprostřední blízkosti mířil jen do brankáře. V 17. se znovu uvolnil Lihařík, přihrál Dvořákovi, jehož umístěnou střelu k tyči vyrazil brankář na roh. Ve 26. se Kernal uvolnil ve středu hřiště, bohužel jeho rána ze dvaceti metrů mířila do brankáře. Ve 41. se domácí dostali k rohovému kopu, naše obrana míč odvrátila za vápno, kde Kernal promáchl vysoký míč, který si zpracoval hráč domácích, vystřelil na branku a Tobiška předvedl zákrok, po kterém se mu míč od rukou odrazil za tělo a zapadl do sítě. Po obdržené brance jsme nadále pokračovali v pestré kombinační hře a soupeře zcela jasně přehrávali. Ve 48. Lihařík zahrával rohový kop a zcela volný Hanyk překopl z malého vápna branku. V 52. dostal Lihařík míč do běhu, přihrál před branku Brůžkovi, jenž v souboji s obráncem mířil jen do brankáře. V dalším průběhu jsme se tlačili alespoň za vyrovnáním, ale další nadějné příležitosti se nám dotáhnout nepodařilo. Předvedli jsme nejlepší výkon jara, ale body jsme za něj nezískali.

Komentář trenérů FC SPARTAK: V dnešním zápase jsme se prezentovali poměrně slušnou kombinační hrou, za kterou si kluci zaslouží pochvalu. Ve finální fázi nám však chyběl potřebný klid, případně větší důraz, a proto jsme nevstřelili ani jednu branku a vyšli bodově naprázdno.

Sestava FC SPARTAK: Tobiška - Zemánek, Hanyk, Ehl, Michalička - Herman, Zimmer, Kernal, Dapecí, Lihařík - Dvořák. Náhradníci: Diblík, Brůžek, Veselý, Rott. Trenéři: Rücker a Zemánek.

Rozhodčí: . Bez karet.

 

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙