FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
21.03.2015 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

1 - 0

SK Týniště nad Orlicí

Komentář

Branka: 23. Ehl.

Utkání se převážně odehrávalo ve středu pole. My jsme se pokoušeli kombinovat, soupeř hrál tradičně dlouhé nakopávané míče na hbité útočníky. První šance na ohrožení branky přišla z kopačky soupeře ve 12., ale přímý kop z dobré pozice mířil nad. Ve 23. Rais vybojoval míč, přihrál na rozběhnutého Ehla, který se osamocený vřítil do pokutového území a jeho křížná rána, s lehkou tečí brankářových rukavic, se od pravé tyče odrazila do branky - 1:0. Ve 29. propadl míč z výkopu až za naši obranu, osamocený hráč hostí si míč špatně zpracoval a Tobiška včasným výběhem sebral míč před dobíhajícím útočníkem. Druhý poločas začal obrovským náporem hostí. Ve 38. se dostal hráč soupeře k hlavičce, ale Tobiška v brance skvělým zákrokem vyrazil na roh. Ve 41. šel hráč hostí sám na Tobišku, kterého obhodil, ale Michalička vykopl míč na brankové čáře. Až do konce utkání se Týniště snažilo o vyrovnání, ale díky dobře fungující defenzivě a notné dávce štěstí jsme dokázali vítězství udržet. Skvěle zachytal brankář Tobiška a v závěru jsme ještě jednou odvraceli míč z prázdné branky.

Komentář trenérů FC SPARTAK: V zápase se naši kluci soupeři vyrovnali v bojovnosti a nasazení. O výsledku rozhodla naše produktivita v zakončení a dobrá defenzivní činnost mužstva.

Komentář SK Týniště n. Orl. - p. Nedomanský: Dnešní utkání jsme nevzládli zejména v koncovce, kdy jsme neproměnili min. 5 vyložených šancí. Bohužel z našeho tlaku žádná branka již nepadla, proto si domácí ponechali 3 body.

Sestava FC SPARTAK: Tobiška - Diblík, Kernal, Hanyk, Zemánek - Novák, Zimmer, Dapecí, Veselý - Ehl, Rais. Náhradníci: Rott, Michalička, Mazák. Trenéři: Rücker a Zemánek.

Sestava SK Týniště n. Orl.: Vlček - Jiruška, Nedomanský, Kapucián L., Zítko - Brandejs T, Václavík M., Šreibr, Janásek - Bartoš, Kos. Náhradníci: Kapucián A., Kohout O., Brandejs L., Borovec, Hlaváč, Šimerda.

Rozhodčí: Jehlička. Bez karet.

 

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙