3 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branka: Kernal.

Zasloužené vítězství domácího celku, který se ujal vedení již ve 2. po neobsazeném rohovém kopu - 1:0. V dalším průběhu jsme se jen těžko prosazovali proti důrazné hře soupeře. V 19. prošel hráč Týniště na dvakrát středem obrany přes tři hráče a stanovil poločasový stav na 2:0. Ani ve druhém poločase jsme se herně nezvedli. Ve 37. Kernal ztratil míč a obrana rychlý útok domácích nedokázala zastavit - 3:0. Ve 48. obdržel velmi přísnou žlutou kartu Kernal za faul na polovině hřiště. V 50. chytil vyloženou šanci dobrým zákrokem Duzbaba. V 54. Kernal odcentroval zprava, míč přelétl až na druhou stranu, kde ho doběhl Brůžek, přihrál pod sebe volnému Lihaříkovi, jehož střelu z hranice šestnáctky brankář vyrazil za vápno k volnému Kernalovi a jeho střelu nedokázal brankář vyrazit mimo branku - 3:1. V 61. ještě nastřelil soupeř tyč.