Jičín: Puš-Bucek,Ulvr,Řeháček,Drusan-Veg T.,Gaubman,Hejtmánek(60.Mészáros M.),Miler-Vacek,Voldán(73.Havlík)

Rychnov: Syrový-Pups,Kubec,Brandejs,Volný-Pohl,Nosek,Valášek(85.Muller),Bárnet-Semerád,Počtýnský(70.Lochman)

Karty: 15.Ulvr 75.Gaubman, 15.Kubec 59.Počtýnský 62.Brandejs

Diváků: 70
Rozhodčí: Miškář

Kubíček Viktor - trenér (domácí):
Nezvykle na umělé trávě jsme si v prvním poločase vytvořili dostatek příležitostí ke vstřelení branky, ale útok je náš současný velký problém. Ve druhém poločase nás soupeř překvapil dvěma brejky po pravé straně, z nichž šel do vedení 0:2. I přes několik našich dalších velkých šancí bychom dnes branku nevstřelili, ani kdyby se hrálo až do tmy. Hráči si musí uvědomit, že se současnou tréninkovou morálkou se tato soutěž nedá hrát !!!!
Martin Kameník, trenér (hosté):
Jičín je kvalitní a Rychnov ho neporazil 5 let.Motivace byla jasná, konečně to zlomit.Povedlo se a jsme za to rádi, hráči makali celých 90.Famózně zahrál Jakub Nosek, na kterého měla být v 88.minutě nařízena penalta, kterou viděl i fotbalový laik. Jen hlavní rozhodčí ne a to je smutný!!

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024