7 - 1

FK Náchod

Komentář

Branky: Veselý 2, Lihařík 2, Brůžek, Rücker, Nosek.

Šťastné sedmičky znamenaly první výhru v soutěžním utkání. Sedm branek v sedmém zápase. Již po půl minutě jsme vedli 1:0. Nosek zatáhl míč ke koncové čáře, přihrál Brůžkovi, jenž si míč navedl na branku a prostřelil brankáře. Ve 3. Novák poslal do sóla Brůžka, proti němu včas vyběhl brankář, sražený míč se dostal za naši obranu a soupeř vyrovnal - 1:1. V 5. zahrál Veselý roh, ale Rücker netrefil. V 8. se odražený míč dostal k Lihaříkovi, který však přečíslení dva na jednoho dobře nevyřešil. Ve druhém poločase jsme byli velice efektivní a zaslouženě vyhráli. V 18. utekl Lihařík, přihrál Novákovi, jeho střelu brankář vyrazil před dobíhajícího Rückera, který mířil do prázdné - 2:1. Hned za minutu získal míč Lihařík a parádní střelou přes brankáře zvýšil na 3:1. Ve 22. zahrával přímý kop od vlastní branky Křepela, na jeho dlouhý nákop si skvěle naběl Veselý a z první trefil přesně - 4:1. Ve 23. Novák přihrával Brůžkovi, který v souboji s obráncem pustil míč na rozběhlého Veselého, jenž šel sám na branku a zvýšil na 5:1. Ve 25. utekl Lihařík a mířil přesně - 6:1. V poslední minutě odkopl Diblík míč, brankář soupeře se odkopem přehodil a dobíhající Nosek završil stav utkání na konečných 7:1.

Sestava: Tobiška - Křepela, Zemánek, Diblík, Dirlam, Rott - Lihařík, Novák, Veselý, Nosek, Rücker - Brůžek, Rais.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024