1 - 4

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branky: Rais 2, Novák, Lihařík.

Ve značně zúženém počtu jsme nastoupili k poslednímu dvojzápasu krajského přeboru. V prvním poločase jsme byli lepší a také produktivní. Ve 3. se odhodlal k samostatné akci Novák, míč mu před brankou utekl, ale obránce mu jej vrátil a Novák prostřelil brankáře - 1:0. V 7. zachytil míč Veselý, přihrál osamocenému Lihaříkovi jenž zvýšil na 2:0. V 11. prošel z půlky hřiště až před branku Lihařík, jeho střelu vyrazil brankář před Raise, který uklidil míč do sítě - 3:0. Ve 12. jsme špatně obsadili hráče soupeře a Náchod z brejku snížil na 3:1. Ve druhém poločase nám začaly docházet síly, ale přesto jsme soupeře do šancí nepouštěli. Ve 22. prošel Lihařík až před branku a Brůžek z jeho přihrávky mířil vedle. Ve 31. agilní Lihařík utekl po pravé straně a jeho přihrávku před branku zakončil z první neobsazený Rais - 4:1.

Sestava: Tobiška - Dirlam, Diblík, Zemánek - Lihařík, Novák, Veselý, Jarkovský - Brůžek, Rais.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024