7 - 5

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branky: Lihařík, Nosek, Jarkovský, Brůžek, Novák.

Úvod zápasu nenasvědčoval, že bychom neměli proti domácím bodovat. Nicméně po hrubých chybách jsme se přímo podíleli na brankách soupeře. Na začátku šli domácí po chybě Lihaříka do vedení. V 6. však Lihařík svoji chybu napravil, když vystihl rozehrávku domácích a vyrovnal na 1:1. V 8. si na Jarkovského roh naběl Nosek a poslal nás do vedení - 2:1. V 10. Veselý vhodil aut, Brůžek připravil pozici Jarkovskému a jeho přesná střela znamenala vedení 3:1. V dalším průběhu domácí snížili na 3:2 a přišla katastrofální čtyřminutovka! Nejprve v 17. Křepela nesmyslně namazal domácímu útočníkovi, který zůstal sám před brankou a vyrovnal na 3:3. V 19. jsme špatně obsadili aut a přečíslení již nestačili zachránit - 3:4. V poslední minutě rozehrával volný kop Diblík z rohu hřiště křížem přes střed, navíc uklouzl a také namazal domácímu útočníkovi, který šel sám na branku a proměnil - 3:5. V úvodu druhého poločasu soupeř odskočil na 3:6. Vzápětí se dostal ke střele Novák, jeho ránu brankář neudržel a dobíhající Brůžek doklepl do prázdné branky - 4:6. Ve 30. Novák našel centrem Lihaříka, který šel sám na branku, ale trefil jen brankáře. Ve 32. domácí proměnili penaltu - 4:7. Ve 34. Novák zahrával roh a jeden z hráčů soupeře zamířil do vlastní branky - 5:7. V závěru ještě měli vyložené šance Lihařík a Brůžek, ale ani jeden nedal.

Sestava: Tobiška - Křepela, Zemánek, Diblík, Dirlam - Lihařík, Novák, Veselý, Nosek, Jarkovský - Brůžek, Rais.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024