2 - 0

TJ Dvůr Králové n.L.

Komentář

Branky: Nosek, Novák.

V prvním poločase jsme byli lepší a o výhře jsme mohli rozhodnout již v úvodu zápasu. V 1. Novák našel Lihaříka, jenž zatáhl míč, před branku nahrál Brůžkovi, který v tísni orazítkoval tyč. Ve 3. Lihařík našel před brankou osamoceného Nováka, který však mířil do brankáře. V 5. Brůžek prostrčil míč na Lihaříka, jehož střelu brankář vyrazil. V 8. poslal Jarkovský míč za obranu na Noska, proti němu vyběhl brankář, v souboji byl ale důraznější Nosek a protlačil míč do sítě - 1:0. Ve 14. Lihařík poslal do přečíslení Nováka s Brůžkem. Novák situaci vyřešil přihrávkou za obránce na Brůžka, který byl sám před brankářem, jeho střelu brankář vyrazil k volnému Novákovi a ten zamířil do prázdné branky - 2:0. V závěru poločasu zlikvidoval samostatný nájezd soupeře Tobiška. Ve druhém poločase hra upadla a skóre se již nezměnilo.

Sestava: Tobiška - Křepela, Zemánek, Diblík, Rott, Dirlam - Lihařík, Novák, Veselý, Nosek, Jarkovský, Pešek - Brůžek, Rücker.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024