Střelci:  79.Klouda - 20.89.Valášek, 31.Kubec

Sestavy:
Tošovský- Kocián(46.Řehounek), Černý, Libřický, Pospíšil(46.Jiřík) Klouda, Friedl, Sýkora, Ujec(76.Novotný) Jelínek, Jedlička

Lasák- Pups, Kubec, Brandejs, Volný, Vala(80.Trejnar) Pohl, Valášek, Bárnet, Semerád, Zajíček

Miloš Koblížek, trenér (domácí):

V tomto duelu jsme pokračovali ve špatných výkonech zejména v první polovině zápasu. Chyběl nám pohyb, důraz, výběr místa, práce s míčem. Rychnov první půli vyhrál 2:0. Provedli jsme změny v sestavě a šli do druhé půle s odhodláním stav utkání zvrátit. Soupeř byl zatlačen na vlastní polovinu a urputně bránil. Spoléhal na rychlonohého Valáška. Šance z naší strany přicházely, ovšem jejich realizace byla špatná, zbrklá. Nedali jsme penaltu, Klouda snížil a v 89. minutě jsme dostali třetí gol. Poločas hrůzy nás stál tři body. Myslím si, že hůř už ani nemůžeme zahrát. Jedeme do Jičína a hostíme Týníště, takže tyto dva zápasy nám ukážou, jak na tom doopravdy jsme. Utkání velmi dobře odpískal pan Buchta.

Martin Kameník as. trenéra (hosté):

Na perfektně upraveném hřišti a za krásného počasí jsme domácím od 1.min utkání naznačili náš záměr, hrát na brejky. Z posledních kol střelecky naladěný Valášek sice první dva nedal ale ve třetím se už nemýlil. Druhou branku trefil po perfektním rohu hlavou Kubec a bylo hotovo. Ve druhém pol. se domácí snažili o vyrovnání ale neměli štěstí ani v podobě 2x zahrávané penaltě.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024