1 - 8

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branky: Tancoš 3, Lihařík 3, Brůžek, Michalička.

V takový průběh zápasu jsme vůbec nedoufali. Na míči jsme byli jasně lepší, kombinovali jsme a hlavně vytvořené šance proměnili. V 6. Tancoš vhodil aut na Lihaříka, ten mu míč vrátil, Tancoš dloubáčkem poslal míč před branku, který propadl až za obránce a Brůžek levačkou prostřelil brankáře - 1:0. Vzápětí jsme šli do brejku, Lihařík utekl po pravé straně a jeho centr před branku proměnil střelou o břevno do prázdné Tancoš - 2:0. V 11. po výkopu Tobišky získal míč v souboji s domácím hráčem Brůžek, druhého obránce se zbavil kličkou, ale slabou střelu kryl brankář. Ve 12. Veselý našel přesně rozběhnutého Brůžka, ale jeho centr na zadní tyči neproměnil Lihařík. V 16. Hanyk zahrál přímý kop na polovině hřiště, Tancoš patičkou sklepl přesně k Lihaříkovi, jenž se ocitl sám před brankou a křížnou střelou zvýšil na 3:0. V 19. Michalička poslal do úniku Lihaříka a jeho přihrávku před branku proměnil Tancoš - 4:0. Druhý poločas začal velkou šancí domácích, ale čtyři branky v rozmezí sedmi minut rozhodly. Nejprve zaútočili domácí. První šanci zlikvidoval Tobiška a dorážku vykopl z prázdné branky obránce. Ve 22. Veselý našel Brůžka a jeho přihrávku proměnil Lihařík - 5:0. Ve 23. Tancoš poslal dlouhý křížný pas na rozběhnutého Lihaříka, který šel sám na branku, proti vyběhnuvšímu brankáři si ve sprintu přehodil míč z pravé na levou a zpět a zakončil do prázdné - 6:0. Ve 25. Dostál vhodil aut, Brůžek prodloužil za obránce a sólový nájezd proměnil Tancoš - 7:0. Ve 28. šel po levé straně Tancoš, obehrál tři hráče soupeře a nahrál před branku přímo do kroku Michaličkovi, který zamířil k pravé tyči - 8:0. Ve 31. domácí po pěkné střele z přímého kopu snížili na 8:1. Ve 32. se dostal do sóla Tancoš, ale trefil jen nohy vyběhnuvšího brankáře. Rozpoložení domácích předvedl v závěru zápasu frustrovaný domácí hráč Kos, když bez míče naprosto nesmyslně sestřelil Veselého.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024