FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápasy

Změnit sezónu:
Zápas Typ Skóre Kategorie Datum
SPARTAK vs. FK Letohrad Přátelské utkání A tým 28.01.2023 12:30
SPARTAK vs. SK Třebechovice Přátelské utkání A tým 21.01.2023 12:30
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:2 starší ŽÁCI 12.11.2022 09:30
SK Babí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:2 mladší DOROST 12.11.2022 10:00
Slavia Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:1 (p) A tým 12.11.2022 13:30
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:7 starší DOROST 12.11.2022 10:00
SPARTAK vs. FC Vrchlabí Mistrovské utkání 2:1 A tým 06.11.2022 14:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:5 mladší ŽÁCI 06.11.2022 14:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:3 mladší ŽÁCI 06.11.2022 15:00
SPARTAK vs. SK Třebechovice Mistrovské utkání 1:2 starší ŽÁCI 05.11.2022 12:00
SPARTAK vs. FK Jaroměř Mistrovské utkání 12:2 starší DOROST 05.11.2022 09:00
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 20:2 starší PŘÍPRAVKA 05.11.2022 09:00
TJ Rasošky vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:7 starší PŘÍPRAVKA 05.11.2022 10:00
SK Dobruška / Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:6 starší PŘÍPRAVKA 05.11.2022 11:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:2 A tým 30.10.2022 14:30
FK Choceň vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:3 mladší DOROST 30.10.2022 12:00
MFK Nové Město n. Met. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 12:1 starší PŘÍPRAVKA 30.10.2022 09:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 9:24 starší PŘÍPRAVKA 30.10.2022 10:00
SK Dobruška / Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 8:4 starší PŘÍPRAVKA 30.10.2022 11:00
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:2 starší ŽÁCI 29.10.2022 10:00
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. Mistrovské utkání 4:3 (p) starší DOROST 29.10.2022 10:15
SPARTAK vs. FK Jaroměř Mistrovské utkání 33:1 mladší PŘÍPRAVKA 29.10.2022 09:00
SPARTAK vs. MFK Trutnov Mistrovské utkání 9:20 mladší PŘÍPRAVKA 29.10.2022 10:00
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. Mistrovské utkání 3:3 mladší ŽÁCI 29.10.2022 09:00
SPARTAK vs. SK Třebechovice Mistrovské utkání 8:1 mladší ŽÁCI 29.10.2022 12:00
SPARTAK vs. Spartak Police nad Metují Mistrovské utkání 4:0 A tým 23.10.2022 12:00
SPARTAK vs. Slavia Hradec Králové Mistrovské utkání 1:0 starší DOROST 22.10.2022 09:00
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. B Mistrovské utkání 6:1 B tým 22.10.2022 15:00
SPARTAK vs. Tj Slovan Broumov Mistrovské utkání 0:2 starší ŽÁCI 22.10.2022 12:00
SPARTAK vs. SK Pardubičky Mistrovské utkání 2:9 mladší DOROST 22.10.2022 11:00
Slavia Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 31:11 mladší PŘÍPRAVKA 22.10.2022 11:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 15:26 mladší PŘÍPRAVKA 22.10.2022 12:00
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:2 mladší ŽÁCI 22.10.2022 09:00
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:4 mladší ŽÁCI 22.10.2022 10:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:5 starší PŘÍPRAVKA 22.10.2022 10:00
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 19:3 starší PŘÍPRAVKA 22.10.2022 09:00
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 12:6 starší PŘÍPRAVKA 22.10.2022 11:00
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí Mistrovské utkání 5:1 mladší ŽÁCI 16.10.2022 11:00
SPARTAK vs. SK Dobruška / Spartak Opočno Mistrovské utkání 2:4 mladší ŽÁCI 16.10.2022 09:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:6 starší DOROST 16.10.2022 14:00
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:1 A tým 16.10.2022 10:15
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:1 B tým 16.10.2022 15:30
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:0 mladší DOROST 16.10.2022 12:00
SPARTAK vs. Baník Vamberk Mistrovské utkání 1:2 starší ŽÁCI 15.10.2022 12:30
SPARTAK vs. FC Vrchlabí Mistrovské utkání 19:18 mladší PŘÍPRAVKA 15.10.2022 09:00
SPARTAK vs. FC Vrchlabí Mistrovské utkání 14:25 mladší PŘÍPRAVKA 15.10.2022 10:00
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 29:2 starší PŘÍPRAVKA 15.10.2022 09:00
MFK Nové Město n. Met. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 21:6 starší PŘÍPRAVKA 15.10.2022 10:00
FC Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 7:29 mladší PŘÍPRAVKA 10.10.2022 10:00
SPARTAK vs. SK Babí Mistrovské utkání 3:2 mladší DOROST 09.10.2022 11:00
SPARTAK vs. FK Vysoká nad Labem Mistrovské utkání 3:0 A tým 09.10.2022 12:30
SPARTAK vs. Kostelecká Lhota Mistrovské utkání 5:0 B tým 09.10.2022 15:30
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 20:23 mladší PŘÍPRAVKA 09.10.2022 09:00
FK Chlumec nad Cidlinou vs. SPARTAK Mistrovské utkání 12:32 mladší PŘÍPRAVKA 09.10.2022 10:00
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 18:3 starší PŘÍPRAVKA 09.10.2022 09:00
SK Dobruška vs. SPARTAK Mistrovské utkání 10:2 starší PŘÍPRAVKA 09.10.2022 10:00
TJ Rasošky vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:12 starší PŘÍPRAVKA 09.10.2022 11:00
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí Mistrovské utkání 7:0 starší DOROST 08.10.2022 09:30
SPARTAK vs. SK Červený Kostelec Mistrovské utkání 3:2 starší ŽÁCI 08.10.2022 12:30
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:7 mladší ŽÁCI 08.10.2022 09:00
SK Dobruška / Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:1 mladší ŽÁCI 08.10.2022 10:00
TJ Lokomotiva Borohrádek vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:3 B tým 02.10.2022 16:00
SK Libčany vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:2 A tým 01.10.2022 16:00
SPARTAK vs. FC Nový Hradec Králové Mistrovské utkání 2:1 starší DOROST 01.10.2022 09:30
SPARTAK vs. SK Česká Skalice Mistrovské utkání 5:1 mladší DOROST 01.10.2022 11:30
SPARTAK vs. SK Dobruška / Spartak Opočno Mistrovské utkání 0:1 starší ŽÁCI 01.10.2022 13:00
TJ Sokol Třebeš vs. SPARTAK Mistrovské utkání 8:19 mladší PŘÍPRAVKA 01.10.2022 09:00
TJ Sokol Černíkovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:4 mladší ŽÁCI 01.10.2022 09:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:3 mladší ŽÁCI 01.10.2022 10:00
SK Dobruška / Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 18:8 starší PŘÍPRAVKA 01.10.2022 09:00
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 26:5 starší PŘÍPRAVKA 01.10.2022 10:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 8:23 mladší PŘÍPRAVKA 29.09.2022 09:00
SPARTAK vs. TJ Sokol Třebeš Mistrovské utkání 4:0 A tým 25.09.2022 13:30
RMSK Cidlina Nový Bydžov B vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:3 starší DOROST 25.09.2022 13:30
MFK Nové Město n. Met. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:6 (p) starší ŽÁCI 24.09.2022 13:30
SPARTAK vs. SK Solnice B Mistrovské utkání 8:0 B tým 24.09.2022 15:00
SK Dobruška / Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:2 mladší DOROST 24.09.2022 14:00
SK Dobruška / Spartak Opočno vs. SPARTAK Mistrovské utkání 8:8 starší PŘÍPRAVKA 24.09.2022 09:00
MFK Nové Město n. Met. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 19:2 starší PŘÍPRAVKA 24.09.2022 10:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:29 starší PŘÍPRAVKA 24.09.2022 11:00
SPARTAK vs. TJ Sokol Černíkovice Mistrovské utkání 5:2 mladší ŽÁCI 18.09.2022 09:00
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí Mistrovské utkání 2:0 mladší ŽÁCI 18.09.2022 11:00
SK Albrechtice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:4 B tým 18.09.2022 16:30
FK Chlumec nad Cidlinou B vs. SPARTAK Mistrovské utkání 6:1 A tým 18.09.2022 14:00
MFK Nové Město n. Met. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 29:6 mladší PŘÍPRAVKA 18.09.2022 10:00
SPARTAK vs. FC Vrchlabí Mistrovské utkání 3:2 starší DOROST 17.09.2022 09:30
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. Mistrovské utkání 2:5 mladší DOROST 17.09.2022 12:30
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:2 starší ŽÁCI 17.09.2022 10:00
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. Mistrovské utkání 3:0 A tým 11.09.2022 14:00
FK Orlicko vs. SPARTAK Mistrovské utkání 14:0 mladší DOROST 11.09.2022 13:30
SK Jičín vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:0 starší DOROST 11.09.2022 14:00
TJ Sokol Třebeš vs. SPARTAK Mistrovské utkání 8:7 mladší PŘÍPRAVKA 11.09.2022 10:00
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 30:20 mladší PŘÍPRAVKA 11.09.2022 11:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 7:20 starší PŘÍPRAVKA 11.09.2022 10:00
TJ Rasošky vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:38 starší PŘÍPRAVKA 11.09.2022 12:00
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:0 mladší ŽÁCI 10.09.2022 10:00
SK Dobruška vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:3 mladší ŽÁCI 10.09.2022 09:00
SPARTAK vs. Spartak Police nad Metují Mistrovské utkání 7:2 starší ŽÁCI 10.09.2022 09:30
SPARTAK vs. SK Týniště nad Orlicí B Mistrovské utkání 6:0 B tým 10.09.2022 13:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:9 mladší ŽÁCI 04.09.2022 10:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:5 mladší ŽÁCI 04.09.2022 11:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:3 (p) starší ŽÁCI 04.09.2022 11:30
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání 3:0 starší DOROST 04.09.2022 17:00
SPARTAK vs. SK Jičín Mistrovské utkání 6:1 A tým 04.09.2022 14:00
SPARTAK vs. AFK Častolovice Mistrovské utkání 4:0 B tým 04.09.2022 17:00
SPARTAK vs. TJ Svitavy Mistrovské utkání 0:2 mladší DOROST 04.09.2022 13:30
SK Solnice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 16:1 starší PŘÍPRAVKA 03.09.2022 09:40
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 5:28 starší PŘÍPRAVKA 03.09.2022 11:00
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 15:11 starší PŘÍPRAVKA 03.09.2022 12:20
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:32 mladší PŘÍPRAVKA 03.09.2022 15:00
MFK Trutnov vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:12 mladší PŘÍPRAVKA 03.09.2022 16:00
FK Kostelec n. Orl. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:3 mladší ŽÁCI 28.08.2022 10:00
SK Třebechovice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:11 mladší ŽÁCI 28.08.2022 11:00
SK Červený Kostelec vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:1 A tým 28.08.2022 17:00
TJ Velešov Doudleby n. Orl. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 1:7 B tým 28.08.2022 17:00
SPARTAK vs. FK Choceň Mistrovské utkání 3:7 mladší DOROST 28.08.2022 13:00
MFK Nové Město n. Met. vs. SPARTAK Mistrovské utkání 13:4 starší PŘÍPRAVKA 28.08.2022 09:00
FK Náchod vs. SPARTAK Mistrovské utkání 13:5 starší PŘÍPRAVKA 28.08.2022 10:00
TJ Rasošky vs. SPARTAK Mistrovské utkání 4:19 starší PŘÍPRAVKA 28.08.2022 11:00
SPARTAK vs. SK Solnice Mistrovské utkání 4:2 starší ŽÁCI 27.08.2022 13:00
SPARTAK vs. TJ Dvůr Králové n.L. Mistrovské utkání 3:4 (p) starší DOROST 27.08.2022 09:30
Slavia Hradec Králové vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:9 starší DOROST 23.08.2022 18:00
SPARTAK vs. SK Dobruška Mistrovské utkání 2:1 (p) A tým 21.08.2022 14:00
Tj Slovan Broumov vs. SPARTAK Mistrovské utkání 10:1 starší ŽÁCI 21.08.2022 15:00
SPARTAK vs. SK Dobruška B Mistrovské utkání 2:0 B tým 21.08.2022 17:00
SK Pardubičky vs. SPARTAK Mistrovské utkání 9:0 mladší DOROST 20.08.2022 12:30
FK Jaroměř vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:1 (p) A tým 13.08.2022 17:00
SPARTAK vs. SK Třebechovice Mistrovské utkání 3:2 starší DOROST 13.08.2022 09:30
SPARTAK vs. TJ Sokol Černíkovice Mistrovské utkání 2:3 (p) mladší DOROST 13.08.2022 13:00
Baník Vamberk vs. SPARTAK Mistrovské utkání 2:8 starší ŽÁCI 13.08.2022 10:30
TJ Sokol Lukavice vs. SPARTAK Mistrovské utkání 0:4 B tým 13.08.2022 17:00
SPARTAK vs. Hořice Mistrovské utkání 6:1 A tým 07.08.2022 17:00
Baník Vamberk vs. SPARTAK Pohárové utkání 2:8 B tým 07.08.2022 17:30
SK Týniště nad Orlicí B vs. SPARTAK Přátelské utkání 2:4 B tým 31.07.2022 14:00
SK Týniště nad Orlicí vs. SPARTAK Přátelské utkání 2:1 A tým 30.07.2022 10:15
FK Náchod vs. SPARTAK Přátelské utkání 0:0 A tým 27.07.2022 18:00
SPARTAK vs. FK Kostelec n. Orl. B Přátelské utkání 3:1 B tým 24.07.2022 17:00
SPARTAK vs. TJ Lanškroun Přátelské utkání 1:1 A tým 23.07.2022 18:00
TJ Sokol Javornice vs. SPARTAK Přátelské utkání 1:3 B tým 21.07.2022 18:00
Ústí nad Orlicí vs. SPARTAK Přátelské utkání 4:1 A tým 20.07.2022 18:00
SPARTAK vs. 1.FC Žamberk Přátelské utkání 4:2 A tým 16.07.2022 10:15
SK Libčany vs. SPARTAK Mistrovské utkání A tým 01.03.2022 16:00
Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2022
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙