FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Mladší žáci bojují v krajském přeboru

25.10.2021 10:24:08

Společné foto s borci z SK Česká Skalice

Mladší žáci vyrazili k další porci zápasů KP – U13 do Broumova. Trenéři, díky bohu, nemusí řešit personální problémy a tak jela téměř kompletní sestava.

Sestava RK: Školník F. – Hynek, Wojs, Prokopec, Lorenc, Petrů – Kuhn, Charvát, Paleček, Sala, Fígl, Padrián – Školník O., Nedvídek

Do úvodního utkání jsme nastoupili proti Červenému Kostelci. Soupeř přijel bez možnosti střídaní, což našim borcům připadalo jako pokyn opustit vše co máme naučené a zápas vypustit. Kosteleckým nedělalo problém se s námi pustit do férové bitvy a nakonec tým vedený Jiřím Říhou zaslouženě otočil vývoj utkání.

Spartak 1:2 (1:0) FK Červený Kostelec / Rtyně

Branka RK: Wojs

Po prvním zápase vylo v kabině trochu hlučno a doufali jsme, že kluci pochopí, že fotbal je týmový sport. Na velice špatném hřišti a v hrozném počasí jsme předvedli dobrý a bojovný výkon. Domácí se pokoušeli o brejky, ale ty se nám podařilo eliminovat. Kluci sami pochopili co je potřeba změnit a utkání zvládli sami bez coachingu z čeho máme ohromnou radost.

Spartak 2:1 (1:1) Slovan Broumov

Branka RK: Charvát, Školník O.

Závěrečný zápas se Skalici se už hrál za lepšího počasí, ale kvalita trávníku se zhoršovala. Kluci by potřebovali spíše brusle než kopačky. Soupeř ze Skalice nepřijel také zrovna v nejvyšší počtu a dva zápasy v nohách byly znát. První poločas jsme soupeře do šancí nepouštěli a jen kvůli naší nemohoucnosti byl stav „pouze“ 3:0. Skaličáci, ale nic nezabalili a ve druhém poločase nám ukázali své fotbalové srdce. My jsme pokračovali v netrefování brány. Výsledek nepřeceňujeme. Soupeř nebyl kompletní a hřiště bylo hrozné.

Spartak 5:1 (3:0) SK Česká Skalice

Branka RK: Petrů, Padrián, Sala, Nedvídek 2x

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024