FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

REPORTY: Zápasy mládeže DUBEN III

17.04.2024 8:34:18

SPARTAK U19 5:1 (2:0) RMSK Cidlina Nový Bydžov

Branky RK: 9. Široký Filip, 40. Filip Miroslav, 50. Ulrich František, 85. Hůlka Jakub, 88. Filip Miroslav

TJ Velké Poříčí  0:1 (1:1)  SPARTAK U17

Branky RK: 27. Zahradníik

Před utkáním jsme byli jasným papírovým favoritem, ale k utkání jsme odjeli se značně oslabenou sestavou a během zápasu to bylo cítit. Zápas jsme zvládli a vyhráli jsme (0:1), ale chyběla nám kvalita, góly i nasazení.

Během celého 1. poločasu zápasu jsme byli jasně lepším týmem a jen díky naší nemohoucnosti vstřelit branku jsme dělali utkání dramatické. Prosadil se až Sedláček a to ve 24. minutě, kdy pohledně zakončil hlavou hezkou kombinační akci po krásném centru Licka. V tuto chvíli už měl být stav utkání nějakých 0:4, když se do té doby právě Licek dostal do 4 samostatných úniků, ale ani jednou neskóroval. I po brance Sedláčka jsme měli dalších X příležitostí a 2 střely z dálky od Flekra, ale neprosadili jsme se a do poločasové přestávky jsme tak šli s hubeným vedením 0:1.

I po změně stran jsme začali poměrně dobře a byl to znovu Licek, který během prvních 10 minut 2. poločasu mohl 2x skórovat, ale opět se mu to nepodařilo. Od nějaké 60. minuty to bylo snad všechno, jenom ne fotbal. Z obou stran jsme viděli jen překopávanou a hru na to, kdo dokopne dál ...

My jsme pak ještě sice kolem 70. minuty mohli opět 2x vstřelit branku, ale znovu jsme selhali v zakončení (Sedláček , Flekr). V posledních 10 minutách zápasu to od nás bylo opravdu strašidelné a jen díky špatné koncovce domácích jsme nepřišli o vítězství (domácí měli těsně před koncem dvě 100%ní šance, které v obou případech zneškodnil skvělí Filip Školník v naší brance).

Vyhráli jsme, máme 3 body, ale na tento zápas je lepší zapomenout, protože kdybychom hráli s kvalitnějším soupeřem, tak dostaneme pěknou čočku. Alespoň takto na dálku bych chtěl popřát brzké uzdravení našemu záložníkovi Tadeášovi Leimerovi, který utrpěl v 65. minutě zápasu zásah do hlavy a byl velmi otřesen (nejspíše otřes mozku).

Další utkání odehrajeme v neděli 21.4. od 10:30 hodin na domácím hřišti v Doudlebách, kde přivítáme tým FC Mladé Buky / TJ Tatran Hostinné. Přijďte naše kluky podpořit !

SPARTAK U13 4:0 SK SPARTA ÚPICE

SPARTAK U13 3:1 SPARTAK POLICE N. M.

Mladší žáci se vezou na vítězné jarní vlně a z Úpice vezou všech 6 bodů.

Nejprve odčinili prohru s Policí z minulého týdne, a pak v souboji o první místo v tabulce skupiny E dokázali sebrat první body domácím. Ve skvělém kolektivním výkonu, kdy na jaře funguje výborně defenziva,  stojí za zmínku 5 vstřelených branek Kryštofa Rajskupa, který se tak dostal na jarních 10 gólů.  V týdnu budeme opět pilně trénovat, abychom o víkendu na domácím pažitu mohli ukázat naším fanouškům to, jak se postupně kluci lepší den ode dne.

SPARTAK U11 20:3 Slavoj Předměřice n. L.

SPARTAK U11 12:17 Slavia HK

Dnes jsme opět navštívili Hradec Králové, tentokrát hřiště Háječek, kde domácí zápasy hrají hráči FC HK. První dvojutkání jsme hráli proti týmu Předměřic a musíme konstatovat, že to se zápasem z minulého týdne nemělo nic společného. Soupeř nám tentokrát nedal nic zadarmo, zabetonoval se na své polovině a my jsme rázem nebyli schopni je přehrát, navíc taktika dlouhých balonu za naši obranu byla účinná a dostali jsme pár laciných branek. Po důrazné domluvě a po výměně týmů jsme se zdravě naštvali a vrátili se k poctivé práci na hřišti a zasypali soupeře góly. Celkově v součtu s ročníkem 2014 jsme nakonec zvítězili. Druhým soupeřem nám byli domácí hráči FC Hradec Králové. V obou zápasech jsme předvedli super výkon, kluci se rvali o každý metr hřiště, byla radost koukat, jak se vzájemně povzbuzovali, z hřiště odcházeli totálně vyčerpaní, protože na hřišti nechali duši. Udělali nám velkou radost a mohli jsme si všichni pořádně zakřičet po zápase vítězný pokřik. Diváci ocenili naše kvality potleskem a kluci ukázali, že se právem nacházejí ve finálové skupině krajského přeboru. Přeci jenom FC Hradec Králové se neporáží každý den, tak si to vychutnejme a je to energie do další společné poctivé práce.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024