REPORTY O UTKÁNÍ: Zápasy mládeže DUBEN II

FC Vrchlabí 2:1 (1:0) SPARTAK U19

Branky RK: 63: Paleček J.

SPARTAK U17  2:2 (1:1)  Spartak Police n. M.

Branky RK: 43. Hegedüs, 70. Zahradníik

Před utkáním jsem očekával vyrovnanou partii, což se v celém utkání jen potvrzovalo a musím uznat, že hosté byli po většinu utkání fotbalovějším týmem.

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně a hned ve 2. minutě nás hosté potrestali po našem nedůrazu v našem pokutovém území (0:1). Prakticky celý 1. poločas to byla stejná písnička ... My jsme ztráceli jeden balón za druhým a navíc jsme nebyli schopni si nahrát ani na pár metrů. Jediné, co kluků nemohu vytknout, tak byla bojovnost. Hosté se během 1. poločasu dostali do několika polo šancí, ale naštěstí nedokázali ani jednu využít.

My jsme se k brance hostů dostávali jen sporadicky a poprvé jsme vážněji zahrozili až ve 43. minutě, kde jsme to hned přetavili v branku, když se po uvolňující přihrávce od Flekra prosadil Hegedus nechytatelnou střelou k tyči z velkého vápna. Do šaten se tak odcházelo se skórem 1:1, což pro nás bylo hodně milosrdné.

Do 2. poločasu jsme nastoupili odvážněji a už se nám začali dařit i kombinace, delší balony za obranu atd. (prostě vše, co nám v 1. poločase nevycházelo). Celkově byl 2. poločas herně i nasazením velmi vyrovnaný, oba týmy do toho po fyzické stránce dávali všechno.

My jsme se prosadili v 70. minutě, kdy se dostal sám před brankáře Marek Zahradník a ten to vyřešil mazácky přehozením brankáře (2:1). Tady musím vyseknout poklonu Pavlovi Černému za neskutečnou finální přihrávku mezi třemi bránícími hráči soupeře.

Hostům se bohužel podařilo vyrovnat a to v 80. minutě, kdy se již potřetí během 5 minut dostali strašně jednoduše za naší obranu a tento třetí pokus už skončil v naší brance (2:2).

Z tohoto zápasu určitě ten 1 bod za remízu bereme, protože se nám utkání příliš nepovedlo a to především v 1. poločase. Hosté budou asi zklamaní, protože za předvedenou hru si asi zasloužili vyhrát. Našim borcům musím poděkovat za nasazení a bojovnost, čímž nahradili veškerou fotbalovou stránku, protože tam to dnes bylo velmi špatné. Z našich řad musím pochválit všechny 3 kluky ze středu pole a to sice Samuela Flekra, Karla Řičaře a především Pavla Černého (2009).

Další utkání odehrajeme v sobotu 13.4. od 13:30 hodin ve Velkém Poříčí, kde změříme síly s místním týmem TJ Velké Poříčí.

SK Solnice / Sokol Černíkovice 4:0 (2:0) SPARTAK U15

První duel na normální fotbalovém hřišti. Být lépe psychicky nastavení tak jsme dnes snad i mohli bojovat o lepší výsledek. Soupeř byl aktivnější a častěji hrozil.

Díky skvělému výkonu Filipa v brance jsme v poločase prohrávali “jen” 0:2. Vstup do druhé půle jsme nezachytili a rychle inkasovali. Špatné, dnes snad nejhorší, byli naše obranné standartky. Ty se začínají jevit jako problém a na to se budeme muset lépe připravit.

SPARTAK U13 1:0 SK DOBRUŠKA / OPOČNO

SPARTAK U13 2:3 SPARTAK POLICE N. M.

SPARTAK U13 3:0 FK Jaroměř

---

SPARTAK U11 20:3 Slavoj Předměřice n. L.

SPARTAK U11 12:17 Slavia HK

Dnes jsme zajížděli do Hradce, kde jsme se postupně potkali s týmy Předměřic a domácí Slavií. Ve všech čtyřech zápasech jsme předvedli solidní výkon, který znamenal čtyři vítězství. Padlo hodně branek a co je pozitivní, že když se v nějaké části zápasu tolik nedaří, jsme schopni zapas zvládnout a otočit skóre v náš prospěch. Kluci mají chuť pracovat a je to na hřišti vidět.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024