REPORTY O UTKÁNÍ: Zápasy mládeže DUBEN I

SPARTAK U19 2:4 (2:2)  TJ Lánov

Branky RK: 29. Filip, 34. Rous

Dohalice / Probluz 3:1 (1:1 SPARTAK U17

Branky RK: 32. Licek

K utkání jsme odjížděli s vědomím, že tým Dohalic všechny 3 předchozí zápasy vyhrál a to s celkovým skóre 8:0. Od začátku utkání to bylo znát, že jsme narazili na silnějšího soupeře, ale kluci makali a domácím jsme se vyrovnali rychlostně i důrazem.

Domácí byli prvních 20 minut zápasu lepším týmem a v 17. minutě se dostali do vedení 1:0 poté, co jsme byli nekoncentrovaní a málo důrazní v našem pokutovém území. Od 20 minuty se hra vyrovnala a naopak jsme to byli my, kdo byl mírně lepší týmem, což se nám podařilo vyjádřit i gólově a to ve 32. minutě, kdy se po nádherné individuální akci prosadil Licek.

Do konce 1. poločasu byly k vidění ještě 2 šance a to po jedné na každé straně, jinak se hra odehrávala spíše uprostřed hřiště. Do kabin se tak odcházelo za remízového stavu 1:1.

Začátek 2. poločasu byl zcela v naší režii, ale bohužel se nám nepovedlo vstřelit branku ani z jedné ze třech slibných šancí. Naopak domácí ohrozili naši branku ve 2. poločase poprvé až v 60. minutě a hned z toho byla branka na 2:1. Stalo se tak po chybě naší obrany, i když nutno podotknout, že to domácí hráči sehráli parádně.

Od tohoto momentu byla hra až do konce zápasu vyrovnaná, hrálo se spíše uprostřed hřiště a byl to chvílemi více boj, než fotbal. My už jsme si pak do konce zápasu nevytvořili žádnou větší příležitost, kdežto domácí si ještě jednu vytvořili v 70. minutě a opět z toho byla branka v naší síti (3:1).

Narazili jsme na silného soupeře, kterému jsme se ale vyrovnali a troufám si tvrdit, že kdybychom byli v plném složení, tak jsme neprohráli. Tahoun týmu Kuba Wójs odehrál 70. minuty se zraněním, které ho od začátku 2. poločasu hodně brzdilo a další 2 hráči základní sestavy zůstali doma s horečkami. Kluci to odmakali, nic nevzdávali a za to jim přísluší pochvala.

Další utkání odehrajeme v neděli 7.4. od 10:30 hodin na domácí půdě v Doudlebách, kde budeme pověřovat síly s týmem Spartak Police nad Metují. Přijďte naše kluky podpořit.

SPARTAK U15 5:1 (3:0) Nová Paka  /Stará Paka

Branky RK: 4. Sala, 11. Paleček, 26. Sala, 48. Nedvídek, 79. Švec

Zasloužené vítězství, které jsme ubojovali. Více jsme dnes chtěli. Soupeře dokázali přitlačit a tím si vytvářet příležitosti k zakončení.  Ano spoustu chyb jsme museli hasit na poslední chvíli. Špatně jsme bránili střed hřiště, tím soupeře dostávali do zápasu, což je dnes rozhodně škoda. Takové chyby nesmíme vytvářet. Lepší protivník by je trestal a my bychom byli bez šancí na vítězství.

Za zmínku stojí krásná akce před našim čtvrtým gólem po souhře Dominika a Šimona. Pochvalu dnes zaslouží oba gólmani za jisté výkony. Pochvala i týmu za dnešní bodový zisk, odměnou jim bylo rozlučkové pohoštění v režii Matěje Macháně. Děkujeme !

SPARTAK U13 2:0 SK Týniště n. O.

SPARTAK U13 2:0 FK Jaroměř

SPARTAK U11 8:9 MFK Nové Město n. M

SPARTAK U11 7:14 FK Jaroměř

Ročník 2013 odehrál první kolo finálového turnaje krajského přeboru SP na umělé trávě v Trutnově. Pomalu jsme se rozjížděli, měli spousty gólových šancí, trefovali jsme však soupeřova brankáře, nebo brankovou konstrukci (celkem 6x během turnaje). Právě zahozené šance zřejmě rozhodly, že v součtu s klukama s 2014 jsme na celkovou výhru nedosáhli. Kluci však makali a poslední zapas proti Trutnovu předváděli krásné akce, zakončené brankami. Celkově můžeme být za ročník 2013 spokojeni, dvě výhry s nulou vzadu a dvě remízy jsou povzbuzením do další práce. Důležité je, že jsme schopni diktovat tempo hry, vydržíme se soupeři běhat a ani jeden tým nás nepřehrál. Až srovnáme střeleckou mušku, tak budeme ještě spokojenější.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024