SPARTAK U19 0:2 (0:0)  FK Jaroměř

----

SPARTAK U17 1:3 (0:2 TJ Baník Žacléř

Branky RK: 23. Zahradník, 65. Rous, 68. Leimer 75. Zahradník (p), 89. Wójs

Třetí soutěžní utkání jarní části sezóny jsme odehráli na domácí půdě v Rychnově na umělé trávě, kde jsme přivítali tým TJ Baník Žacléř.

Celé utkání moc fotbalové krásy nepřineslo, především pak 1. poločas, kde to byl opravdu boj o každý metr hřiště a bylo k vidění spousta osobních soubojů. Paradoxně ale padaly hezké branky, kde jich bylo k vidění celkem 7 a 5 z nich bylo velmi pohledných.

Z 1. poločasu stojí za zmínku náš vedoucí gól na 1:0, kdy se prosadil ve 23. minutě z přímého volného kopu Sedláček přesnou ranou pod břevno. Druhá a poslední zmínka o 1. poločase se píše do 43. minuty, kde nás 2x během 5 vteřin neskutečně podržel brankář (Školník F.), kdy především naprosto famózně vychytal dorážku do zcela opuštěné branky.

Po 1. poločase jsme sice 1:0 vedli, ale v kabině jsme si k tomu museli něco říct, protože pouze bojovností bychom to asi neuhráli a musím říct, že si z toho kluci vzali vše, co měli a ve 2. poločase se zlepšili na míči i v pohybu bez něj a neslo to ovoce.

Do 65. minuty zápasu byl stav stále 1:0 pro naše borce, kdy jsme neproměnili 2 velké šance. No a o 10 minut později v 75. minutě už na výsledkové tabuli svítilo skóre 4:2 (2:0, 2:1, 3:1, 3:2 a 4:2). Asi nejhezčí gól zápasu vstřelil v 65. minutě Ondřej Rous, který se prosadil po krásné kombinační akci po ose Leimer - Flekr - Rous a to sice krásnou přízemní střelou na zadní tyč. Obě branky hostí byly také hezky zakončené, ale nutno podotknout, že tady naši kluci trošku vypli a usnadnili jim to.

Skóre se naposledy měnilo v 89. minutě, kdy jsme zvýšili vedení na konečných 5:2. Leimer s Wójsem rozehráli rohový kop na krátko a druhý jmenovaný se prosadil střelou z kraje vápna na zadní tyč (tady neměl gólman hostí čisté svědomí).

Kdyby mi někdo řekl, že budeme mít na jaře po 3 odehraných zápasech 7 bodů, tak bych se mu asi vysmál. Každopádně kluci teď neskutečně makají a když je bojovnost a chuť hrát, tak jde hned všechno snáz a většina kluků si hned mnohem více věří a jejich výkony jsou úplně jinde, než na podzim. Musíme takto pokračovat dál, ať nás to baví až do konce sezóny.

Další utkání odehrajeme v neděli 31.3. od 13:30 hodin v Dohalicích, kde změříme síly s domácím týmem, který na jaře ještě nezaváhal, takže to bude pro kluky velká prověrka.

FK Jaroměř  3:3 (1:2 SPARTAK U15

Branky RK: 2. Šťastný, 21. Hynek, 54. Paleček

Úvodní zápas jara. Kluci jsou teď smutní, ale dostali důležitou lekci.

Na těžkém terénu jsme nemohli předvést hru, kterou chceme hrát a kterou praktikujeme. Škoda zahozených šancí, ale tak to už bývá. Dnes podala většina kluků nadstandartní výkon a tak nebudu nikoho jmenovat a chválit.

Bod beru a jedeme dál!

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024