Reporty o utkání: mládež

15.11.2022 14:23:04

SK Týniště n. O. 1:7 (0:4) Spartak U19

15., 36. 76. Šťovíček, 44., 55. Lukášek, 40. Široký, 80. Petruščák

Poslední utkání jsme odehráli na přírodní trávěv Týništi nad OrlicíV 1. pol. jsme si vytvořili několik šancí. V 30. min. jsme vedli 0:2, když se dvakrát trefil Jirka Šťovíček. Vyšel nám závěr 1. poločasu, ve kterém jsme vsítili další dva góly. Do kabin jsme odcházeli za stavu 0:4. Ve 2. pol. jsme pokračovali v aktivní hře. Podařilo se nám proměnit tři šance a zápas skončil 1:7.

Měli jsme výborný nástup do utkání a už ve 3. minutě jsme vedli 2:0. Dále jsme pokračovali v nátlakové hře a ve 14. minutě jsme vedli 4:0. V 17. minutě jsme vyrobili hrubou chybu, za kterou nás hosté potrestali. Ve 30. minutě došlo k nezaviněnému střetu, kdy hostující hráč narazil hlavou do ramen domácího hráče. Pro hráče přijela záchranná služba a byl převezen do nemocnice. Do konce 1. poločasu jsme vstřelili ještě tři branky. Do 2. poločasu nastoupili hosté pouze v devíti hráčích. My jsme dobře kombinovali, vytvářeli jsme si další šance a postupně jsme navyšovali skóre. Na konci zápasu jsme několikrát špatně řešili samostatné akce a neproměnili jsme pokutový kop. Po další naší hrubé chybě hosté snížili na konečných 12:2.

V utkání jsme podali velmi kvalitní výkon a zaslouženě jsme zvítězili. Velký respekt musíme vzdát i hostujícímu týmu, který, i když byl oslaben, chtěl neustále hrát fotbal. Zraněným hráčům přejeme brzké uzdravení.

SK Babí 6:2 (1:0) Spartak U17

65. Filip, 84. (p) Leimer

Tento výjezd do Náchoda se nám nepovedl a to hned od samého úvodu ... Dva borci mě zaspali, tak se na ně čekal, abych pak zjistil, že má autobus 15 min zpoždění. Následně byly další problémy u kluků ze Sopotnice, kteří mířili do Doudleb na autobus, ale po cestě jim došel benzín v autě (šli pak 2 kilometry pěšky na benzinu do Vamberka). Po naložení poslední 3 hráčů v RK jsme 10 min stáli na místě a řidič řešil závadu autobusu (automat, který nechtěl nějak řadit + nám autobus celou cestu do Náchoda netopil) ...

Utkání na půdě týmu SK Babí se pak hrálo se neustupující mlhy, kdy bylo sotva vidět od jedné branky k té druhé, ale to bylo pro oba týmy stejné, takže se nebylo na co vymlouvat. I trávník byl ještě v poměrně dobrém stavu na polovinu listopadu.

Z naší strany dnes snesl přísnější měřítko pouze 1. poločas, který jsme sice prohráli 1:0, ale v poli jsme byli mírně lepším a aktivnějším týmem. Kluci běhali, bojovali, ale strašně nám vázla sehranost a kombinace. I tak jsme si vytvořili v tomto úseku hry 2-3 šance ke vstřelení gólu + jsme střelou z 25 metrů nastřelili břevno ... Bohužel už 2. zápas po sobě nám rozhodčí upřel penaltu v době, kdy to pro vývoj zápasu bylo důležité (dnes to bylo cca ve 20. minutě za stavu 0:0).

To, co kluci předvedli ve 2. poločase nemá smysl nijak komentovat, protože to nemělo s fotbalem nic společného (nasazení 0, bojovnost 0, kombinace 0, ...).

Na závěr podzimní části sezony mě tento výkon ve 2. poločase dost zklamal, ale co se dá dělat ... Teď si chvilku od fotbalu odpočineme, nabereme sílu a hned po Novém roce začneme trénovat 3x týdně, abychom nabrali fyzickou kondici a zlepšili práci s míčem.

Už teď se těšíme na jarní část sezony a uvidíme, jaké výsledky nám jaro přinese.

SK Červený Kostelec 1:2 (1:0) Spartak U15

48. Paleček, 80. Školník O.

Vstup do zápasu nám úplně nevyšel. Domácí šli hned v první minutě do vedení po naší chybě v obraně, podle mého názoru situaci předcházel faul, ale rozhodčí byl jiného názoru.

První půli kluci hráli hezký kombinační fotbal, který po nich nyní vyžadujeme. Poté, co jsme zahodili několik slibných brankových příležitostí a domácí nepotrestali naše chyby, se šlo do šaten za stavu 1:0 pro domácí.

V poločase nebylo moc klukům co vytýkat. Kladli jsme hráčům na srdce, aby pokračovali ve stylu, jaký jsme nastolili. Hned v první desetiminutovce druhé půle jsme byli odměněni. Po krásném průniku MatyKhuna se prosadil nádherným volejem Vojta Paleček. Kostelec pak zahodil dvě 100% šance, když jednou skvěle zasál Míša Mareš a podruhé si na gólmana zahrál Dominik Charvát.

Když už to vypadalo, že půjdeme do penalt tak se utrhl do úniku Ondra Školník a sebevědomě zavěsil.

Tři body jsou dnes za odměnu. Hrál se vyrovnaný fotbal na těžkém terénu, ale ani to neznemožnilo celkům tvořit spoustu gólových šancí.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024