Spartak U19 1:0 (1:0) Slavia HK „B“

1. Lukášek, 3. Šťovíček, 11. Němeček, 14. vlastní, 32. vlastní,
34. Lukášek, 39. Šťovíček, 47. Koráb, 60. Šťovíček, 67. Petruščák,
68. Petruščák, 82. Lukášek

Poslední domácí utkání jsme odehráli na umělé trávě, na které už měsíc trénujeme. Měli jsme výborný nástup do utkání a už ve 3. minutě jsme vedli 2:0. Dále jsme pokračovali v nátlakové hře a ve 14. minutě jsme vedli 4:0. V 17. minutě jsme vyrobili hrubou chybu, za kterou nás hosté potrestali. Ve 30. minutě došlo k nezaviněnému střetu, kdy hostující hráč narazil hlavou do ramen domácího hráče. Pro hráče přijela záchranná služba a byl převezen do nemocnice. Do konce 1. poločasu jsme vstřelili ještě tři branky. Do 2. poločasu nastoupili hosté pouze v devíti hráčích. My jsme dobře kombinovali, vytvářeli jsme si další šance a postupně jsme navyšovali skóre. Na konci zápasu jsme několikrát špatně řešili samostatné akce a neproměnili jsme pokutový kop. Po další naší hrubé chybě hosté snížili na konečných 12:2.

V utkání jsme podali velmi kvalitní výkon a zaslouženě jsme zvítězili. Velký respekt musíme vzdát i hostujícímu týmu, který, i když byl oslaben, chtěl neustále hrát fotbal. Zraněným hráčům přejeme brzké uzdravení.

Spartak U15  1:2 (0:2) SK Třebechovice

57. Řičař

V kontextu utkání je výsledek velmi špatný. Soupeř nepřijel ani v 11 lidech. Když se proti nám postaví na umělce tým, který přijede jen bránit, tak si s tím neumíme poradit. Byla vidět naše herní převaha, ale do zakončení jsme se dostávali sporadicky. Třebechovice postavili do obrany čtyři urostlé kluky a my je nedokázali překonat.

Aktuálně měníme herní systém a snažíme se kluky na trénincích naučit něco nového, čemu věříme, že bude do budoucna ku prospěchu všech. Bohužel s tím jsou asi spojené výsledkové neúspěchy.

Klukům z Třebe gratuluji, na tenhle zápas jen tak nezapomenou.

Spartak U13 5:0 Sk Třebechovice

Spartak U13 3:5 SK Týniště n. O.

Dnes jsme odehráli posedni turnaj letošní půlsezóny. Do Týniště jsme jeli s vědomím, ze pokud zvladneme vyhrat alespoň jedno utkani, kvalifikujeme se do jarni, finalove skupiny ( jestli ji nakonec budeme hrat, to se ještě musime poradit na všech frontach rodice x vedeni x treneri).

Hned první utkani jsme vysledkove zvladli. Sice to nebylo z naší strany uplne idelanbi, ale spousta věci z treninku se v tomto zapase objevila a byly okamžiky, kdy jsme byli velmi spokojeni. Vynikajici vykon predvadel Simon Rucker, který byl nasim nejlepším hracem.  V utocne fazi nas uklidnil Ondra Skolnik a tak jsme si vitezstvim nad Trebechovicemi 5-0 splnili halvni úkol. S timto vědomím jsme vstupovali i do utkani s domácím Tynistem. Polocas jsme odehrali opet (místy) velmi dobře. Spoustě souboju jsme se dokazali vyhnout nebo vykombinovat. Bohuzel místo vedeni 7-0 jsme vedli „jen“ 3-0. A presne za to, ze jsme byli lajdacti v zakonceni, jsme byli potrestani. Fotbalovy Buh vse vidi, a tak naší ledabylost , bojující domaci, vyuzili a 5 brankami v rozmazi 7 minut utkani otocili. Mrzi to proto, ze nas bodove přeskočil Kostelec, který jsme v sezone 3x porazili a 1x remizovali. Verim, ze se z toho hraci pouci a do budoucna budou hrat a makat cela utkani. Protože polovina je malo.

Spartak U11 2:20 Solnice / Černíkovice

Spartak U11 7:5 TJ Rasošky

Spartak U11 6:6 Dobruška / Opočno

Poslední turnaj jsme odehráli v Rasoškách. Oslabeni o několik hráčů z důvodu nemoci, nebo jiných "důležitých" důvodů jsme povolali kluky z mladší přípravky a jsme rádi, že je máme. Dnes se projevila naše velká slabost. Pokud potřebujeme bránit, jsme schopni odmakat celý zápas, pokud máme tvořit, je to velký problém a nevíme si s tím rady. Tvořivost a nebojácnost jsou vlastnosti, které nám zatím nejsou vlastní a bude ještě chvíli trvat, než se to dostane všem klukům pod kůži. Každý sport je o chybách a chybami se člověk učí. V naší kategorii je to úplně normální, je potřeba se z toho nezbláznit a zkoušet to pořád dokola. Jenom tak získáme jistotu a každý další povedený kousek nám zvýší sebevědomí. Celkově hodnotíme podzim úspěšně, sehráli jsme plno náročných zápasů, které nás mohou jedině zocelit. Celou zimu budeme makat, abychom se na jaře vrátili ještě silnější a sebevědomější.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2022