SPARTAK výsledky: Béčko + mládež

20.09.2022 9:43:51

Albrechtice 2:4 (2:1) SPARTAK „B“

7. a 49. Zemánek, 47. Jedlinský Jak., 55. Červinka

Dneska byl boj, to jsme věděli. Z Albre se body budou vozit těžko. Nástup do druhého poločasu, kombinace a aktivita nám zajistily body. Jsem rad, ze jsme to dokázali otočit, to je důležité znamení.

Spartak U19 3:2 (1:1) FC Vrchlabí

44. Petruščák, 78. Hůlka, 83. Lukášek

Spartak + Velešov Doudleby U17 2:5 (1:3)  FK Kostelec n. O.

38. Suchánek, 85. Dvořák

Utkání, ve kterém jsme měli bojovat o body, se nám výsledkově nepovedlo a nehodnotí se mi to moc dobře.

Opět jsme nezvládli hru téměř v celém 1.poločase, ve kterém byli hosté lepším týmem a nám se až v závěru poločasu povedlo korigovat výsledek z 0:3 na 1:3.

Znovu a již po několikáté v řadě, jsme podali mnohem lepší výkon až ve 2.poločase. Od začátku 2. poločasu až do inkasované branky na 1:4 v 76. minutě utkání, jsme byli jasně lepším týmem, ale naše šance zůstaly bohužel nevyužity.

Cca v 60. minutě obešel náš útočník gólmana, který už ani nebyl v brance, ale mířil nahoru a nastřelil břevno, následně jsme situaci dohráli, soupeř zablokoval dorážku do odkryté branky a následně 2 dorážka z otočky z hranice PK mířila těsně mimo.

Poté jsme si vytvořili ještě další 2 velké šance, ale ty zůstaly nevyužité díky tomu, že pouze trefovali dobře postaveného GK hostů, místo toho, abychom zvolili jednoduché zakončení po zemi k tyči, tak jsme to pálili nahoru, když hostující GK měřil cca 2 metry.

Bohužel jsme si znovu prohráli zápas již v 1. poločase a nezbývá nám nic jiného, než jít zápas od zápasu a věřit, že se to zlomí a začneme bodovat. Na mě, jako na trenérovi je, abych do dalších zápasů dokázal kluky více motivovat k 1.poločasu, aby hráli hned od začátku utkání.

Spartak U15 2:1 (1:0) SK Týniště n. O.

7. Švec, 56. Školník

Těžký zápas hraný na těžkém terénu. Moc fotbalové krásy jsme dnes nepředvedli, ale šancí jsme spálili až příliš. I takové zápasy nás čekají a tak to bereme jako poučení pro příště.

Spartak U13 5:2 Černíkovice / Solnice

Spartak U13 2:0 Týniště n. O.

Mladší žáci dnes za velmi nepříznivého počasí a už i na UMT sehráli další dva zápasy. V tom prvním nám bylo za soupeře souklubi Černíkovice a Solnice v tom druhém pak kluci z Týniště. V dnešních zápasech byl hlavním cílem rozložit minutáž rovnoměrně mezi všechny kluky a Ajku. A pokusit se odprostit od syndromu Ondra Školník. S potěšením můžeme konstatovat, že v určitých pasážích se to dařilo. Také jsme několikrát vyzkoušeli, jak se naše hra bude odvíjet v momentech, kdy byli na hřišti jen kluci ročníku 2011. Mnohdy nám to skřípalo, ale pokud to nebudeme zkoušet, tak se to kluci nikdy nenaučí. Celkově se dá říct, že je na čem stavět, zároveň  však jedním dechem je třeba zdůraznit to, že je před námi stále setsakramencky dlouhá cesta.

Spartak U9 23:8 SK Červený Kostelec / Rtyně

Spartak U9 6:29 MFK Nové Město nad Metují

Další kolo jsme odehráli v Novém Městě nad Metují, kde jsme i přes nízké teploty odehráli další dva zápasy. V zápase s Červeným Kostelcem jsme do obou týmů namíchali starší a mladší hráče a výsledkem byla pěkná hra výhra ve třech poločasech a jedna remíza. Ve druhém zápase jsme kluky rozdělili na mladší a starší, kde starší sehráli vyrovnaný zápas s vítězným koncem, ale mladší tým byl vystaven většímu soupeři a i přes statečný boj prohrál. Kluci se ale i přes znatelný výškový a váhové rozdíl snažili o práci s balónem a ve spoustě případů byli úspěšní. Velké poděkování rodičům za podporu i v tomto počasí.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024