FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Spartak Rychnov 0:2 Spartak Police n. M

29.11.2020 22:22:10

Střelci: 6. Ansuma Musa 93. Matějka Jakub (Pokutový kop) Sestavy: Syrový Matouš Zimmer Adam (76.Drašnar Michal) Pohl Stanislav (C) Kábrt Jan Diblík David Nosek Vojta (84.Počtýnský Jiří) Veselý Dominik Rücker Miroslav Laštovic Patrik (76.Stieber Filip) Lihařík Vojtěch Zajíček Roman Mňuk Michael Drašnar Michal Švarc Jaroslav Stieber Filip Počtýnský Jiří Vacho Libor Ansuma Musa (52.Ansorge Jan) Franc Pavel Rieger Bohuslav Melichar Jan Jandík Marek (C) Klapkovský Josef (65.Růžička Pavel) Hauschke Jakub Kudláček Ladislav Matějka Jakub Routek Miroslav Gavelek Vilém Růžička Pavel Gregar Tomáš Ansorge Jan Kriegler Ladislav Karty: 63. Diblík David 90. Kábrt Jan 15. Melichar Jan 90. Syrový Matouš Brůžek Václav, předseda (domácí): Tabulkový rozdíl mezi prvním a posledním na hřišti zdaleka vidět nebyl. Hosté byli v první půli lepší a zaslouženě vedli 1:0. Ve druhém poločase jsme vystupňovali bojovný výkon a hosté se o tři body strachovali. Odměna za poctivý výkon chybí, ale pokud takové výkony budeme předvádět pravidelně, pak i body přijdou. Klimeš Karel - předseda oddílu (hosté): Jsem rád, že výsledkově se utkání povedlo , poněvadž již několikrát jsme se přesvědčili , jak může být zavádějící postavení mužstev v tabulce. Jinak veškeré úsilí kazí nálada současné doby a přejme si , aby tento blázinec co nejdříve skončil. Diváků: 0 HR: Patrik Podhajský AR1: Štěpán Janeček AR2: Blažena Kánská DS: Jiří Krenčík

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2021