FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
24.08.2014 00:00

SK Týniště nad Orlicí

3 - 1

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branka: Kernal.

Zasloužené vítězství domácího celku, který se ujal vedení již ve 2. po neobsazeném rohovém kopu - 1:0. V dalším průběhu jsme se jen těžko prosazovali proti důrazné hře soupeře. V 19. prošel hráč Týniště na dvakrát středem obrany přes tři hráče a stanovil poločasový stav na 2:0. Ani ve druhém poločase jsme se herně nezvedli. Ve 37. Kernal ztratil míč a obrana rychlý útok domácích nedokázala zastavit - 3:0. Ve 48. obdržel velmi přísnou žlutou kartu Kernal za faul na polovině hřiště. V 50. chytil vyloženou šanci dobrým zákrokem Duzbaba. V 54. Kernal odcentroval zprava, míč přelétl až na druhou stranu, kde ho doběhl Brůžek, přihrál pod sebe volnému Lihaříkovi, jehož střelu z hranice šestnáctky brankář vyrazil za vápno k volnému Kernalovi a jeho střelu nedokázal brankář vyrazit mimo branku - 3:1. V 61. ještě nastřelil soupeř tyč.  

Komentář trenérů FC SPARTAK: Domácí vyhráli zaslouženě.

Komentář trenéra SK Týniště n. Orl.: Po rychle vstřelené uvodní brance utkání jsme po zbytek zápasu hru kontrolovali a přidali i další branky. Soupeř stačil v druhé půli pouze snížit na konečných 3:1. V utkánní bylo, zejména v druhé půli, vidět několik pohledných akcí.

Sestava FC SPARTAK: Tobiška - Zemánek, Hanyk, Kernal (C), Diblík - Dvořák, Novák, Zimmer, Lihařík - Michalička, Brůžek. Náhadníci: Duzbaba, Ehl, Dirlam.

Trenéři: Rücker a Zemánek.

Sestava SK Týniště n. Orl.: Vlček (C) - Václavík st., Nedomanský, Kapucián, Jiruška - Šimerda, Brandejs, Šreibr, Václavík - Kos, Baroš. Náhradníci: Janásek, Kohout, Roštejnský, Blecha.

Rozhodčí: Jaroš. Žlutá karta: 48. Kernal.

 

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2023
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙