Klofanda – .Bohuňovský, Fišer, Zilvar, Šotola – Böhm (60. Macek J.), Dostál (34.Čopík), Krahulec,Eimann D.- Hašek(84.Effenberk J.) , Jirásek (50..Mikušík) : Pěnička – Barnet, Brandejs, Pups - Nosek (20. Jedlinský), Valášek, Pohl, Müller(88.Kubec), Volný Semerád, Počtýnský

Karty:
44. Hašek , 58.Zilvar A. ,70.Čopík, 80.Šotola, 83. Eimann D. 88. Krahulec P 13. Počtýnský, 44. Pěnička, 70. Volný

Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška (domácí):
Po rychlém vedoucím gólu jsme měli chvíli převahu. Postupně ale byla naše hra neurovnaná a soupeř hru vyrovnal. Velkým zásahem do naší hry bylo zranění a odstoupení Dostála ve 34. minutě. Ve druhé půli soupeř výrazně přidal a přehrával nás.Nepřestali jsme bojovat a vítězný gól jsme doslova vydřeli.

Martin Kameník, trenér (hosté):
Nevyšel nám vstup do utkání, již v 1.min.jsme prohrávali 1:0. To bylo od domácích vše, naše produktivita je žalostná, šanci jsme měli opět dostatek ale gól jsme nedali (vlastní). Jsem zklamán, takto se o body nehraje! V mužstvu chybí hlavně konkurence, každý víkend hraju v základu, tak co bych se snažil?!

Diváků: 110
Rozhodčí: Hájek

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024