FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - oficiální stránky

Zápas

Mistrovské utkání
21.09.2014 00:00

Spartak Rychnov nad Kněžnou

2 - 1

Slavia Hradec Králové

Komentář

Střelci:
55.Počtýnský, 66.Kubec 45.+1. Veselý


Sestavy:
Syrový Matouš, Kubec Roman, Brandejs Lukáš, Bárnet Michal K, Pups Miroslav , Volný Lukáš(88.Muller), Pohl Stanislav, Valášek Martin, Nosek Jakub(89.Jedlinský), Semerád Miroslav , Počtýnský Jiří(80.Stieber) Mašek, Ibrmajer Tomáš, Horák Viktor(62.Dostál), Krempa Ondřej, Linhart Jaroslav, Hloušek Michal, Homolka(73.Mottl) Josef, Erber Tomáš, Lán Jakub K, Derner Šimon, Veselý David,


Karty:
42.Pups,64.Pohl,68.Brandejs,72.Kubec 20.Homolka, 31.Lán, 35.Linhart, 54.Ibrmajer, 70.Mašek
   


Martin Kameník, trenér (domácí):
První pol. byl vyrovnaný a odehraný ve vysokém tempu a nasazení. Bohužel jsme na konci dostali gól z perfektně rozehrané standarky. Do 2.pol.jsme nastoupili s odhodláním zápas otočit, což se po brankách Počtýnského z penalty a Kubce povedlo. Zásluhou obou mužstev se hrál kvalitní fotbal.


Milan Krempa, ved. mužstva (hosté):
Můžeme litovat neproměněné šance Homolky z 28. minuty. Vedoucí branka do šatny nás místo povzbuzení spíše ukolébala a nástup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Vyústěním byla vyrovnávací branka z penalty, kterou hlavní rozhodčí doslova darovala domácímu týmu. Na druhou branku Rychnova jsme už nedokázali odpovědět, i když Veselý měl k vyrovnávací brance hodně blízko.


Diváků: 121
Rozhodčí: Lavrenčíková

 

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2023
Vyskytla se chyba, pokuste se znovu načíst stránku. Znovu načíst 🗙