5 - 3

Spartak Rychnov nad Kněžnou

Komentář

Branky: Lihařík 3.

Tragikomický výkon jsme předvedli proti domácím. Špatné obsazování, chybné nahrávky, přihrávání soupeři na gól, absolutní rezignace bojovat atd. Ta tam byla pohledná hra z předešlých zápasů. Trenéři byli naprosto šokováni, co někteří hráči dokáží po pěti letech hraní vyprodukovat. Ve 2. domácí zahrávali roh, míč se dostal k Novákovi, který poslal pas za obranu na Lihaříka, jenž sólo proměnil - 1:0. V 11. soupeř vyrovnal a ve 12. tradičně po neobsazeném rohu otočil stav na 1:2. Ve 13. znovu Novák poslal do sóla Lihaříka a jeho bomba pod břevno znamenala vyrovnání na 2:2. V poslední minutě šli domácí do vedení - 2:3. Po rozehrání mohl vyrovnat Brůžek, ale Lihaříkův centr poslal hlavou těsně vedle tyče. V úvodu druhého poločasu zlikvidoval dvě vyložené šance soupeře Tobiška. Ve 21. zahrávali domácí roh, Novák se prokličkoval pres čtyři hráče a poslal opět do sóla Lihaříka, který hattrickem srovnal na 3:3. Zde velice zamrzí výtka trenéra Týniště, který seřval své hráče, že měli Nováka zfaulovat a hru přerušit! Ve 23. po dalším rohu domácích jsme měli dvakrát míč na kopačce, ale nakonec jsme před brankou přihráli domácím, ať si dají gól - 3:4. Definitiva přišla v předposlední minutě, kdy soupeř po faulu proměnil penaltu - 3:5.

Sestava: Tobiška - Křepela, Zemánek, Diblík, Rott, Dirlam - Lihařík, Novák, Veselý, Nosek, Jarkovský, Pešek - Brůžek, Rais.

Domů Hráči Zápasy Kontakt Odkazy Fanshop Archiv Copyright © rychnov-fotbal.cz 2020-2024